سه شنبه، ۲۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۵۲

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمیرمرسل ایزدی پورˈ روز دوشنبه در دیدار با کارکنان بهزیستی بستک که به مناسبت هفته بهزیستی انجام شد، اظهار…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمیرمرسل ایزدی پورˈ روز دوشنبه در دیدار با کارکنان بهزیستی بستک که به مناسبت هفته بهزیستی انجام شد، اظهار داشت: نهاد مقدسی همچون بهزیستی با تحت پوشش قرار دادن افراد کم توان ذهنی، جسمی، مالی، بی سرپرست و بد سرپرست موجب می شود تا کمبودها و نقص های موجود منجر به بروز مشکلات برای جامعه نشود.

وی تصریح کرد: بهزیستی در زمینه آسیب شناسی اجتماعی و مشاوره ای می تواند کمک های زیادی در راستای کم رنگ کردن ناهنجاری های اجتماعی داشته باشد.

ایزدی پور با اشاره به وظیفه خطیر آحاد جامعه در قبال افراد جامعه هدف بهزیستی، افزود: دستگیری از مستمندان و یاری رساندن به گرفتاران، موجب جلب رضای خداوند متعال و آمرزش گناهان است.

نماینده عالی دولت در بستک تاکید کرد: توجه به آموزش، پیشگیری و جلوگیری از بروز آسیب های اجتماعی مهمترین مقوله ای است که آحاد جامعه و به ویژه فعالان عرصه خدمت رسانی بهزیستی باید در دستور کار خود قرار دهند.

25 تیرماه هر سال در کشورمان ایران ˈ روز بهزیستی و تامین اجتماعیˈ نامگذاری شده است.

سازمان بهزیستی کشور، به موجب لایحه قانونی سال 1359در جهت تحقق مفاد اصول 3، 21 و 29 قانون اساسی جمهوری اسلامی ایران و در زمینه تحقق عدالت اجتماعی تشکیل شده است.

25 تا 31 تیرماه به نام هفته بهزیستی و تامین اجتماعی نام گذاری شده است.ک/3

7198/668

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.