چهارشنبه، ۱۸ تیر ۹۳ - ۰۱:۴۸

احمد بهرامی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل کهگیلویه و بویراحمد…

احمد بهرامی روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: دانشجویان شاهد و ایثارگر مشغول به تحصیل کهگیلویه و بویراحمد در دانشگاه های آزاد اسلامی نقاط مختلف کشور می توانند تا 30 تیر امسال با مراجعه به سامانه نقل و انتقال در سایت دانشگاه آزاد اسلامی کشور نسبت به ثبت درخواست و اطلاعات خود اقدام کنند.

وی بیان کرد: آن عده از دانشجویان شاهد و ایثارگر کهگیلویه و بویراحمد که در دانشگاه های آزاد اسلامی غیر از محل سکونت خود پذیرفته شده و داوطلب انتقال و ادامه تحصیل در محل زندگی والدین یا همسر خود هستند باید با توجه به زمان بندی اعلام شده به سایت دانشگاه آزاد اسلامی کشور مراجعه و با استفاده از کد ملی و شماره دانشجویی اطلاعات کامل خود را در سامانه نقل و انتقال درج کنند.

بهرامی اظهار کرد: درخواست تمام دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه های آزاد اسلامی کشور که متقاضی نقل و انتقال هستند به طور مستقیم در دانشگاه آزاد اسلامی کشور ارایه و پیگیری می شود.

وی عنوان کرد: امکان پیگیری درخواست ها خارج از این سایت و سامانه یا به صورت دستی، مکاتبه ای و پس از اتمام مهلت زمانی مقرر امکان پذیر نیست.

7535/671

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.