سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۳۶

میثم نقی‌زاده بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خصوص وضعیتش در این تیم به  خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهارداشت: از این‌که در…

میثم نقی‌زاده بازیکن تیم فوتبال گسترش فولاد تبریز در خصوص وضعیتش در این تیم به  خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهارداشت: از این‌که در گسترش فولاد بازی می کنم رضایت کاملی را دارم و خداوند را به خاطر این‌که فصلی موفق داشته باشیم شکر گذارم.

وی درادامه افزود: تیم فوتبال گسترش بازی‌های خوبی را ارائه داد‌ه‌ام و امیدوارم که روند موفقیتم همچنان ادامه داشته باشد.

نقی‌زاده: در مورد “تارتار” سرمربی تیم فوتبال گسترش فولاد هم تصریح کرد: من تارتار را دوست دارم و وی سرمربی خوبی است و نقش زیادی در موفقیت این فصل داشته است مسئولان گسترش از این سرمربی برنامه خواسته اند و تارتار برنامه‌های خود را تقدیم به این باشگاه کرده است.

بازیکن گسترش فولاد تبریز با اشاره به تصیم گیری در خصوص ماندن یا نمانن در گسترش اضافه کرد: واقعیت را بخواهید هنوز در مورد باشگاه جدیدی که قرار است فصل آینده بازی کنم تصمیمی نگرفته‌ام ولی بازی کردن در گسترش را دوست دارم.

وی ادامه داد: من در مورد این‌که به فکر بازی کردن در باشگاه دیگری باشم نظر خاصی ندارم باید ببینم که قسمتم در آینده کدام شهر و باشگاه خواهد بود.

نقی‌زاده: درمورد این‌که آیا تیمی به وی پیشنهاد داده است؟! تأکید کرد: باید اذعان کنم که هنوز از هیچ تیمی پیشنهاد ندارم و به فکر هیچ بازی کردن در هیچ‌جایی نیستم.

بازیکن گسترش فولاد تبریز در پاسخ به سوال آیا در پرسپولیس بازی می‌کنید؟ بیان کرد: در واقع پیشنهادی از پرسپولیس نداشته‌ام ولی اگر پیشنهادی هم به من داده شود باید روی آن فکر کنم و اولویت من حضور موفق در آن تیم است.

وی درمورد مدیر عامل جدید پرسپولیس اظهار کرد: باید یادآوری کنم رویانیان زحمات زیادی را برای پرسپولیس کشید و جای آن  دارد که از وی تشکر کنم   البته رحیمی هم با نشان دادن سوابق ورزشی بطور قطع برای پرسپولیس را به موفقیت در لیگ برتر حذفی آسیا برساند. در مورد تعین هیئت مدیره نیز باید بگویم این در حیطه وظابف و اختیارات من نیست بلکه  وزارت ورزش اس و بسیار قابل احترام است و ما نیز نظر وزارت را می‌پذیریم.

نقی‌زاده در پایان خاطر نشان کرد: امیدوارم تیم پرسولیس با رسیدن به مسیر موفقیت بتواند ضمن موفقیت در لیگ‌های آسیا، جام حذفی برتر دل هواداران خود را شاد کند.

انتهای پیام/
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.