جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۹

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمازگزاران جمعه اهواز در مصلای این شهر در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست ها علیه مردم فلسطین شعار مرگ…

به گزارش خبرگزاری جمهوری اسلامی، نمازگزاران جمعه اهواز در مصلای این شهر در محکومیت جنایات وحشیانه صهیونیست ها علیه مردم فلسطین شعار مرگ بر اسراییل و مرگ بر امریکا سر دادند.

مردم اهواز همچنین با محکومیت سکوت سران کشورهای اسلامی و عربی و مجامع مدعی حقوق بشر در برابر این تجاوز آشکار و غیرانسانی، توقف جنایات فجیع و کشتار زنان، کودکان و مردم بی دفاع فلسطین را خواستار شدند.

نمازگزاران اهوازی با تقبیح حمایت ناجوانمردانه هیات حاکمه امریکا و برخی کشورهای غربی از جنایات خونبار صهیونیست ها، بر ادامه مقاومت تا آزادی کامل فلسطین و قدس شریف از دست غاصبان صهیونیست تاکید کردند.

بر اساس این گزارش نمازگزاران و امامان جمعه شهرهای بهبهان، رامهرمز، امیدیه، ماهشهر ، شوشتر، مسجدسلیمان، اندیکا، سوسنگرد و هویزه نیز جنایات ددمنشانه صهیونیست ها علیه مردم مظلوم فلسطین را به شدت محکوم کردند.

موج جدید تجاوز وحشیانه صهیونیست ها به ساکنان نوار غزه و سرزمین های اشغالی که از 10روز پیش شروع شده تاکنون سبب شهادت دست کم 100تن از مردم فلسطین و زخمی شدن بیش از 750نفر شده است.ک/3 646/641

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *