پنجشنبه، ۲۹ خرداد ۹۳ - ۰۵:۰۹

محمدعلی نصر، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری نمایشگاه بزرگ بر آستان جانان همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور کار…

محمدعلی نصر، در گفتگو با خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری نمایشگاه بزرگ بر آستان جانان همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور کار واحد اجتماعی و فرهنگی بوستان ولایت قرار دارد.
وی ادامه داد: این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان در ضلع جنوبی در شماره دو روبروی قلعه شادی از 8 تیر ماه تا 6 مرداد ماه سال 93 در بوستان ولایت در دست اجرا است.
نصر اظهار داشت: در این طرح بیش از 30 غرفه فرهنگی، آموزشی، هنری، کودکان و … همزمان با ماه مبارک رمضان در بوستان ولایت برپا خواهد شد.
وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری نمایشگاه بر آستان جانان در بوستان ولایت، برپایی بیش از 30 غرفه فرهنگی، آموزشی، هنری، کودکان، قرآن بخوانید جایزه بگیرید، غرفه سلامت، ورزش بانوان و آقایان، محصولات فرهنگی، غرفه عفاف و حجاب، نقاشی کودکان، نقاشی و گریم کودکان و … از اقدامات اجرایی این طرح است.
برگزاری شب برنامه‌های جشن مبارک رمضان و افطار تا سحر بعد از نماز مغرب و عشاء در بوستان ولایت، برپایی جایگاه ویژه جشن رمضان از اقدامات دیگر بوستان ولایت است.

انتهای پیام/

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.