چهارشنبه، ۱۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۵۳

ˈعلی خاکسارˈ روز چهارشنبه با اعلام این مطلب افزود: نمایشگاه تخصصی ایران،29مهرماه لغایت سوم آبان ماه سال جاری با حمایت سازمان توسعه و…

ˈعلی خاکسارˈ روز چهارشنبه با اعلام این مطلب افزود: نمایشگاه تخصصی ایران،29مهرماه لغایت سوم آبان ماه سال جاری با حمایت سازمان توسعه و تجارت ، شرکت نمایشگاههای بین المللی ایران، استانداری، سازمان صنعت ، معدن و تجارت و اتاق تعاون و اتحادیه صادرکنندگان خراسان رضوی، اتاق بارزگانی و صنایع و معادن مشهد و اتاق مشترک بازگانی ایران و افغانستان برگزار می شود.

به گزارش پایگاه اطلاع رسانی نمایشگاه بین المللی مشهد، وی گفت: در این نمایشگاه توانمندی های تولیدی شرکتهای ایرانی در زمینه های ماشین آلات و تجهیزات مربوطه، خدمات کشاورزی، ساختمانی مهندسی، تجهیزات و خدمات مخابراتی، برق ، ماشین آلات سنگین و تجهیزات امنیتی و حفاظتی به نمایش گذاشته خواهد شد.

وی سایر بخشهای این نمایشگاه را تجهیزات و ماشین آلات مربوط به معادن و مخازن نفت و گاز و خدمات مهندسی مربوط به اکتشافات، طرحهای آبیاری و فناوری، فرودگاه و تجهیزات فرودگاهی،خدمات نرم افزاری و فناوری اطلاعات اعلام کرد.

وی با اشاره به نقش آفرینی و توسعه صدور خدمات فنی و مهندسی ایران به افغانستان گفت: افغانستان محیطی آشنایی برای مهندسان و متخصصان ایرانی است و مزیت ژئو پلتیکی دو کشور با توسعه بسترهای صادراتی کشور می تواند به ما در افزایش صادرات فنی و مهندسی کمک کند.

وی اظهار کرد: بنا بر دستور ریاست جمهوری باید صنعت درجه یک ایرانی وارد افغانستان شود و زمینه های حضور سرمایه گذاران افغان را در ایران و همچنین صاحبان صنایع معتبر ایرانی در افغانستان بیش از پیش فراهم شود.ک/1

7490/659

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.