یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۳:۱۶

به گزارش خبرنگار مهر، معاون نظارت و بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان صبح یکشنبه در آیین آغازبکار این نمایشگاه با…

به گزارش خبرنگار مهر، معاون نظارت و بازرسي سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان صبح یکشنبه در آیین آغازبکار این نمایشگاه با بیان اینکه نمايشگاه طرح ضيافت به مدت 12روز در همدان دایر است، گفت: نمايشگاه طرح ضيافت در آستانه فرا رسيدن ماه رمضان دایر شده است.

علیرضا شجاعی با بيان اينكه تمام كالاهاي اساسي مورد نياز مردم از جمله گوشت قرمز، مرغ، برنج و شكر در بازار به اندازه كافي موجود است، از عرضه اين اقلام در نمايشگاه طرح ضيافت خبر داد.

وی از ارائه تخفيف 10 تا 15 درصدي در اين نمايشگاه خبر داد و گفت: در شهرستان‌هاي ملاير و نهاوند نيز آمادگي براي برگزاري اين نمايشگاه اعلام شده است.

شجاعي از تشديد نظارت‌ها در ايام ماه مبارك رمضان خبر داد و عنوان كرد: در اين مدت بازرسي‌هاي سازمان صنعت، معدن و تجارت و اتاق اصناف به منظور تأمين آسايش و رضايتمندي مردم به صورت مستمر در بازار انجام مي‌شود.

مدیرعامل شرکت نمایشگاههای بین المللی همدان نیز گفت: این نمایشگاه در فضایی افزون بر 14 هزار متر مربع فضای عمومی و 5500 متر مربع فضای مفید با حضور 135 واحد آغاز به کار کرد.

حسین الماسی افزود: این نمایشگاه به مدت 12 روز در بخش مواد غذایی میزبان استان ها و شهرستان های همدان، تهران، اصفهان، یزد، کرمانشاه، زنجان، قم، بندعباس، گیلان، مازندران، اردبیل، تبریز، ارومیه، کرمان و اهواز خواهد بود.

الماسی افزود: واحدهای شرکت کننده در بخش سبد غذایی خانوار شامل محصولات گوشتی، پروتئینی، لبنی، حبوبات، برنج، قند و شکر، ماکارونی و نان، عسل، عرقیات و گیاهان دارویی، ترشیجات و شوریجات، زعفران، نان برای ارائه محصولات متنوع و با کیفیت بالا حضور دارند.

وی گفت: ارائه محصولاتی در قالب یک سبد کامل خرید خانوار در طرح ضیافت و استقبال از ماه مبارک رمضان، تنظیم بازار، تامین نیازهای اساسی خانوارها، ایجاد دسترسی آسان به محصولاتی با کیفیت  و دارای قیمت مناسب، افزایش تنوع انتخاب و عرضه محصولات جدید شرکت های فعال غذایی از اهداف برپایی این نمایشگاه است.

الماسی تاکید کرد: به منظور نظارت بر قیمت ها و کنترل کمی و کیفی محصولات ارائه شده در این نمایشگاه بازرسان ویژه اصناف و سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان حضور داشته و برای رفاه حال شهروندان و جلوگیری از تخلفات احتمالی بر روند توزیع کالا نظارت کامل از طریق مراجع انجام خواهد شد.

وی گفت: نمایشگاه تخصصی مواد غذایی  طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان یکم تا دوازدهم تیرماه سال جاری در محل دائمی نمایشگاه های بین المللی استان همدان میزبان بازدید کنندگان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.