چهارشنبه، ۲۸ خرداد ۹۳ - ۰۹:۴۴

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه شامل 30 غرفه در قالب غرفه های صنایع دستی، حجاب و عفاف، نقره کوبی و مرصع کاری،…

به گزارش خبرنگار مهر، این نمایشگاه شامل 30 غرفه در قالب غرفه های صنایع دستی، حجاب و عفاف، نقره کوبی و مرصع کاری، فرش و گلیم، زن و هنر و… در پارک بانوان بروجرد به مدت یک هفته برپا شده است.

بنابراین گزارش، ادارات هلال احمر بروجرد، آموزش و پرورش، ورزش و جوانان، بهزیستی و کمیته امداد امام خمینی(ره) بروجرد نیز با دایر کردن غرفه هایی از صنایع دستی بانوان تحت پوشش در این نمایشگاه حضور دارند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد شامگاه سه شنبه در حاشیه بازدید از این نمایشگاه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: به برکت انقلاب اسلامی امروز شاهد پیشرفتهای چشمگیر زنان در حوزه های مختلف هستیم.

رضا آریایی افزود: توانمندی بانوان ایرانی در عرصه های مختلف سیاسی، فرهنگی، اجتماعی و… موجب ارتقای عملکرد این قشر در تمامی سطوح کاری جامعه شده است.

آریایی ادامه داد: برپایی اینگونه نمایشگاهها و ارائه دستاوردهای زنان در قالب صنایع دستی موجب احیاء و ماندگاری صنایع دستی کشور می شوند.

وی تصریح کرد: زنان ایرانی با کسب آموزشهای لازم در زمینه های گوناگون توانسته اند بخش عظیمی از اشتغال ایجاد شده را به خود اختصاص بدهند.

سرپرست فرمانداری ویژه بروجرد تصریح کرد: حمایت از زنان نخبه و کارآفرین، ایجاد اشتغال و حمایت از تولید انواع صنایع دستی را در کشور بدنبال خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.