یکشنبه، ۲۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۲۷

عشرت شایق معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری نمایشگاه طب سنتی و گیاه درمانی…

عشرت شایق معاون اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 در گفتگو با  خبرنگار اجتماعی باشگاه خبرنگاران گفت: برگزاری نمایشگاه طب سنتی و گیاه درمانی در بوستان قائم همزمان با ماه مبارک رمضان در دستور کار معاونت اجتماعی و فرهنگی شهرداری منطقه 18 قرار دارد.  
وی ادامه داد: این طرح همزمان با ماه مبارک رمضان از 8 تیرماه تا 7 مردادماه سال 93 در بوستان قائم منطقه 18 در دست اجرا است. 

شایق اظهار داشت: در این طرح دو نمایشگاه طب سنتی و گیاه درمانی در دو غرفه واقع در بوستان قائم منطقه 18 با مشارکت و همکاری معاونت اجتماعی و فرهنگی، اداره فرهنگی و اداره مشارکت‌های اجتماعی منطقه 18 بر گزار می‌شود. 

وی با اشاره به اقدامات اجرایی این طرح افزود: برگزاری دو نمایشگاه طب سنتی و گیاه درمانی در دو غرفه در بوستان قائم منطقه 18، آموزش چهره به چهره آشنایی با طب سنتی و گیاه درمانی، ارائه مشاوره پزشکی، تغذیه، طب سنتی و گیاه درمانی، توزیع اقلام آموزشی طب سنتی و گیاه درمانی از اقدامات اجرایی این طرح است. 

شایق خاطر نشان کرد: برگزاری بازی‌های بومی محلی کودکان، برگزاری ورزش‌های زورخانه‌ای و محلی، برگزاری بازی‌های رایانه‌ای کودکان و بازی‌های فکری کودکان، برگزاری ویژه برنامه‌های فرهنگی، ورزشی، آموزشی، اجتماعی، مذهبی و قرآنی در بوستان قائم از اقدامات دیگر شهرداری منطقه 18 است. 

انتهای پیام/  

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.