پنجشنبه، ۲۲ خرداد ۹۳ - ۰۷:۰۸

سید ˈجواد رضویˈ روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت : نمایشگاه طرح ضیافت…

سید ˈجواد رضویˈ روز پنجشنبه در جلسه ستاد تنظیم بازار که در محل فرمانداری این شهرستان برگزار شد، گفت : نمایشگاه طرح ضیافت در راستای تأمین کالاهای اساسی مورد نیاز عموم مردم در آستانه ماه مبارک رمضان تشکیل و کالاهای مورد نیاز با قیمت مصوب در اختیار مردم قرچک قرار می گیرد.

وی گفت : در این نمایشگاه که به مدت یک ماه برپا می گردد کالاهای اساسی از قبیل برنج ، روغن ، محصولات لبنی و پروتئینی در اختیار مردم قرار می گیرد.

وی افزود: تنظیم بازار مسأله مهمی است که تمامی مسوولان در آن نقش دارند و کوتاهی از این مهم از هیچ مسوولی پذیرفتنی نیست.

رضوی گفت: تنظیم بازار مصرف وظیفه تمامی اعضای ستاد است و قرار گرفتن در آستانه ماه مبارک رمضان و نیاز مردم به کالاهای اساسی این وظیفه را از اهمیت بیشتری برخوردار می کند.

وی افزود: نظارت مستمر بازرسان اداره صنعت، معدن و تجارت و مجامع امور صنفی از بازار مصرف می باید بیش از گذشته باشد، تا از سوء استفاده افراد سودجو از فضای تقاضای ماه مبارک رمضان جلوگیری شود.

این مسوول گفت: اداره صنعت، معدن و تجارت باید اقلام مصرفی و ضروری مردم را در آستانه ماه مبارک رمضان تهیه نموده و با قیمت مصوب در اختیار مردم قرار دهند.

معاون فرماندار قرچک افزود : سامانه 124 اطلاع رسانی و پاسخگویی به شکایات مردمی می بایست به صورت فعال در جهت خدمات رسانی به شهروندان باشد و مردم شهرستان می توانند با تماس با این شماره مشکلات خود را باز گو کنند.

تهرام/7254/1457/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.