دوشنبه، ۰۹ تیر ۹۳ - ۱۲:۰۷

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این نمایشگاه که عصر یکشنبه درمحل سالن انبار تعاون روستایی گنبدکاووس برپا شده است، اقلام و ارزاق عمومی…

به گزارش خبرنگار ایرنا، در این نمایشگاه که عصر یکشنبه درمحل سالن انبار تعاون روستایی گنبدکاووس برپا شده است، اقلام و ارزاق عمومی مورد نیاز مردم در ماه مبارک رمضان با 15 تا 20 درصد زیر قیمت بازار عرضه می شود.

رییس اداره صنعت ، معدن و تجارت گنبدکاووس درحاشیه برپایی این نمایشگاه به خبرنگار ایرنا، گفت: این نمایشگاه دارای 12 غرفه با مشارکت ادارات تعاون روستایی و جهادکشاورزی گنبدکاووس برپا شده است و تمامی اقلام مورد نیاز مردم درماه مبارک رمضان عرضه می شود.

ˈخلیل رجبلیˈ روغن، برنج، قند و شکر، حبوباب، گوشت قرمز و مرغ منجمد ، خرما، رب گوجه فرنگی، تخم مرغ، انواع لبنیات، و .. . را ازجمله اقلام عرضه شده دراین نمایشگاه اعلام کرد و افزود: درنمایشگاه طرح ضیافت صاحبان کارخانه های تولیدی منطقه محصولات خود را با قیمت در کارخانه به مردم عرضه می کنند.

وی گفت: نمایشگاه طرح ضیافت به مدت 10 روز و از ساعت 17 تا 22 به فعالیت خود ادامه خواهد داد.

در آیین آغاز بکار نمایشگاه طرح ضیافت ویژه ماه مبارک رمضان علاوه بر فرماندار ، نماینده مردم این شهرستان در مجلس شورای اسلامی برخی مسوولان استانی و شهرستان حضور داشتند.

اداره­ کل صنعت ، معدن و تجارت استان گلستان پیشتر اعلام کرده بود که به مناسبت ماه مبارک رمضان 4 نمایشگاه طرح ضیافت در شهرهای گرگان، گنبدکاووس، علی آباد و بندر ترکمن دایر خواهد شد.

شهرستان 325 هزار نفری گنبدکاووس درشرق استان گلستان واقع است.

/622/

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *