یکشنبه، ۲۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۴:۲۲

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت ،ضمن اعلام این خبر افزود: نمایشگاه یادشده در راستای بزرگداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال…

رییس اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی رشت ،ضمن اعلام این خبر افزود: نمایشگاه یادشده در راستای بزرگداشت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر، از فعالیت های بشر دوستانه جمعیت هلال احمر استان گیلان برگزار شده است.

ˈ رضا ثقتیˈ روز یکشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: این نمایشگاه شامل 66 قطعه عکس است که، با هدف معرفی خدمات هلال احمر و تکریم از نیروهای انسانی شاغل در آن که گاه بصورت داوطلبانه و بدون دریافت دستمزد خدمت می کنند برگزار شده است.

وی ادامه داد : فدراسیون بین المللی جمعیت های صلیب سرخ و هلال احمر بر پایه اصول نهضت بین المللی صلیب سرخ و هلال احمر فعالیت می نماید تا انگیزه بخش ، تسهیل کننده و ترویج گر آن باشد و فعالیت هایی که توسط جمعیت های ملی عضو آن انجام می شوند ، وضعیت آسیب پذیر ترین مردم را ارتقاء بخشد.

وی گفت : این جمعیت با توجه به رسالت ذاتی و وظیفه سازمانی خود فعالیتهایی را در راستای ارتقا کرامت انسانی ، برقراری حلقه اتصال بین توانمندان و نیازمندان ،خدمات جستجو و نجات در هنگام سوانح و حوادث طبیعی و غیر طبیعی و … بدون توجه به رنگ پوست ، نژاد ، ملیت ، مذهب و عقیده انجام می دهد.

نمایشگاه عکس به مناسبت روز جهانی صلیب سرخ و هلال احمر تا 25 اردیبهشت 93 در دو نوبت صبح و عصر در نگارخانه مارلیک مجتمع فرهنگی و هنری خاتم الانبیاء (ص) رشت دایر است.ک/3

1881/604

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.