دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۱۱:۴۳

وی با اشاره به فضای مطلوب نمایشگاه امسال، افزود : فضای مناسبی برای بیست و دومین نمایشگاه قرآن انتخاب شده است. علامتی درباره…

وی با اشاره به فضای مطلوب نمایشگاه امسال، افزود : فضای مناسبی برای بیست و دومین نمایشگاه قرآن انتخاب شده است.

علامتی درباره تنوع و تکثر فعالیت‌های قرآنی در نمایشگاه امسال تصریح کرد: نوع چیدمان غرفه‌ها و حضور انواع نهادها و مراکز قرآنی، دینی و فرهنگی می‌تواند نقش موثری در جذب جوانان داشته باشد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان گفت: امسال باغ موزه دفاع مقدس که محل تولید فرهنگ قرآنی است، میزبان نمایشگاه بین‌المللی قرآن‌کریم و این جشن دینی و قرآنی است و این مکان، فرهنگ قرآنی را با فرهنگ شهدا پیوند داده است و این حس را به مردم منتقل می‌کند.

وی یکی از موثرترین خروجی‌های نمایشگاه قرآن را تولید محصولات فرهنگی دانست و اضافه کرد: در دنیای نرم‌افزاری امروز، نیاز است تا محصولات فرهنگی نوین با مضامین‌قرآنی تولید کرد تا افراد به سمت و سوی قرآن سوق داده شوند.

علامتی با اشاره به استعدادیابی قرآنی در نمایشگاه قرآن گفت: عامل دستیابی به موفقیت‌ها، پیشرفت در علم و دانش است در این راستا می‌توان با استعدادیابی در نمایشگاه قرآن، فضایی را برای توسعه فعالیت‌های منسجم و جامع  به ویژه نسل جوان و دانش‌آموزان فراهم کرد.

دبیرکل اتحادیه انجمن‌های اسلامی دانش‌آموزان در پایان خاطر نشان کرد: از آنجایی که نمایشگاه قرآن محل بروز خلاقیت‌های قرآنی است، باید سعی شود تا سهم قرآن در زندگیمان بیشتر شود.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.