یکشنبه، ۲۲ دی ۹۸ - ۰۲:۴۴
نمایشگاه لوازم آرایش استانبول

نمایشگاه لوازم آرایش استانبول در سال 2020 در حالی برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه شما می توانید جدیدترین محصولات زیبایی را…

نمایشگاه لوازم آرایش استانبول در سال 2020 در حالی برگزار خواهد شد که در این نمایشگاه شما می توانید جدیدترین محصولات زیبایی را مشاهده کنید. در ادامه به معرفی این نمایشگاه خواهیم پرداخت.

نمایشگاه لوازم آرایش استانبول 15 تا 18 اسفند برگزار می شود

نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول (Beauty & Care 2020) را باید یکی از رویدادهای بین المللی بسیار بزرگی دانست که در سطح جهانی دارای اهمیت فوق‌العاده‌ای است.  این نمایشگاه که در شهر استانبول برگزار می شود هر ساله گردشگران زیادی را به سمت خود جذب می کند.

در سال 1398 قرار است نمایشگاه Beauty & Care بین روزهای 15 و 18 اسفند ماه برگزار شود. در این بازه، به خاطر سرمای هوا، قیمت تور استانبول در مقایسه با دیگر اوقات سال پایین‌تر است.

نمایشگاه لوازم آرایش استانبول

از طرفی رویداد مهمی همچون نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول در کنار تعدادی نمایشگاه بین المللی دیگر در این شهر در حال برگزاری است. به همین پیشنهاد می‌کنیم لباس‌های گرم خود را برداشته و برای سفر به بزرگترین و مهمترین شهر ترکیه آماده شوید!

نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول را باید جزو معدود رویدادهای بین المللی دانست که عموم مردم از آن بازدید می‌کنند. حتی در مقایسه با دیگر رویدادهای این چنینی، Beauty & Care به خاطر شدیدا جذاب بودن برای نیمی از مردم کره زمین (خانم‌ها)، پرجمعیت‌تر و شلوغ‌تر است.

به همین دلیل برخلاف بسیاری از نمایشگاه‌ها که زمان برگزاری‌ آن‌ها یک الی دو روز است، رویداد مورد بحث نزدیک به چهار روز به طول می‌انجامد. حتی فروشندگان خرده نیز با شرکت در Beauty & Care سود زیادی به دست خواهند آورد.

آن‌ها با حضور در نمایشگاه مراقبت و زیبایی استانبول از جدیدترین و ترندترین محصولات در این حوزه اطلاع پیدا کرده و به همین دلیل با ارائه محصولاتی متفاوت به مشتریان خود، زمینه را برای رشد و پیشرفتشان فراهم می‌کنند.

نمایشگاه لوازم آرایش استانبول

رابطه بین تجار ایرانی و ترکیه‌ای همواره زبان‌زد بوده است، به همین دلیل چه برای تولیدکنندگان و عرضه‌کنندگان، و چه برای فروشندگان و واردکنندگان، زمینه برای افزایش سوددهی وجود دارد.

در حوزه لوازم آرایشی و بهداشتی بی‌شمار محصول وجود داشته و به همین دلیل نمی‌توان تک تک را نام برد! کافی است بدانید Beauty & Care یکی از بزرگترین رویدادها در این حوزه در سراسر دنیا محسوب شده و به همین دلیل همه ابعاد را پوشش می‌دهد.

جدیدترین راهکارها در حوزه زیبایی، همچون روش‌های نوین کاشت مو یا جراحی بینی، که بعد از تحقیقات فراوان ابداع شده‌اند، در اینجا ارائه می‌شوند. به همین دلیل فعالان و پزشکان این عرصه با شرکت در نمایشگاه دستاوردهای فراوانی خواهند داشت.

[highlight]منبع: beautycareexpo[/highlight]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *