دوشنبه، ۳۱ شهریور ۹۳ - ۱۰:۵۷

‌به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، نیروهای مسلح استان کرمانشاه گوشه‌ای از اقتدار خود را به نمایش گذاشتند….

‌به مناسبت آغاز هفته دفاع مقدس و همزمان با سراسر کشور، نیروهای مسلح استان کرمانشاه گوشه‌ای از اقتدار خود را به نمایش گذاشتند.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران‌(ایسنا)، منطقه کرمانشاه، صبح امروز دوشنبه، همزمان با 31 شهریور ماه و آغاز هفته دفاع مقدس، یگانهای نمونه نظامی، انتظامی و بسیج استان طی مراسم رژه‌ای در محل بزرگراه امام خمینی (ره)، آمادگی و توان بازدارندگی خود را در معرض دید مردم کرمانشاه قرار دادند.

بر اساس این گزارش، این مراسم با حضور آیت الله علماء نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه کرمانشاه، مهندس رضایی، استاندار کرمانشاه، فرماندهان ارشد ارتش، سپاه، نیروی انتظامی و بسیج به همراه اعضای شورای تامین استان و همچنین در حضور خانواده های شهدا، جانبازان و ایثارگران برگزار شد.

همچنین حضور گسترده و چشمگیر مردم در مراسم رژه نیروهای مسلح استان کرمانشاه از دیگر نکات قابل توجه این مراسم بود.

در این مراسم‌ مردم شاهد نمایش اقتدار و توانمندی نیروهای مسلح استان کرمانشاه در قالب یگان‌های پیاده و موتوری ارتش جمهور‌ی اسلامی، یگان‌های سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، نیروی انتظامی و بسیج بودند.

‌مشابه چنین مراسمی در سایر شهرستان‌های کرمانشاه نیز ‌برگزاری شد.

‌انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.