چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۱۲:۴۳

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه یاسوج به لحاظ تراز علمی از دانشگاه‌های برتر کشور است. به…

نماینده مردم شهرستان‌های بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی گفت: دانشگاه یاسوج به لحاظ تراز علمی از دانشگاه‌های برتر کشور است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)، منطقه کهگیلویه و بویراحمد “غلام محمد زارعی” که امروز سه شنبه نهم اردیبهشت سال جاری در مراسم جشنواره حرکت دانشگاه یاسوج سخن می‌گفت، افزود: جشنواره دانشجویی حرکت حاصل خلاقیت ذهنی و ابتکارات دانشجویان این دانشگاه است که با امکانات محدود در قالب نمایشگاه به نمایش گذاشته شده است.

وی با بیان اینکه فضای دانشگاه یاسوج فضای بانشاطی است، اظهار کرد: دانشگاه یاسوج به لحاظ تراز علمی از دانشگاه‌های برتر در کشور است که این تراز علمی به لحاظ حضور دانشجویان فعال در این دانشگاه است.

نماینده مردم شهرستانهای بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: مسئولان استان و کشور به دانشگاه یاسوج نگاه مثبتی برای رفع مشکلات و پیشرفت ببشتر این دانشگاه دارند ضمن اینکه از دانشجویان درخواست می‌کنم خود را به علم روز تجهیز کنند که آینده کشور در پرتوی تجهیز دانشجویان به علم است.

زارعی خاطرنشان کرد: صنعت استان، صنعت ضعیفی است و سهم این استان از صنعت کشور نیم درصد است که در دو سال گذشته توانستیم سه واحد صنعتی قند و شکر یاسوج، کارخانه آرد و گلوکز و کارخانه خوراک دام و طیور یاسوج را از حالت رکود خارج کنیم و هم اکنون این واحدهای صنعتی فعال هستند.

وی با اشاره به اینکه زیر ساخت‌های لازم برای استفاده دانشگاه و صنعت باید فراهم شود، تصریح کرد: برای استفاده دانشگاه از ظرفیت صنعت و صنعت از دانشگاه باید زیر ساخت های لازم در هر دو بخش فراهم شود ضمن اینکه اگر دانشگاه و صنعت با هم همراه باشند دانشجو بعد از فارغ‌التحصیلی یک دانشجوی آکادمیک نیست بلکه دانشجویی توام با علم و عمل باشد.

نماینده مردم بویراحمد و دنا در مجلس شورای اسلامی اضافه کرد: رئیس جدید دانشگاه یاسوج تعامل خوبی با دانشجویان دارند که امیدواریم این تعامل تقویت شود.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *