دوشنبه، ۲۱ مهر ۹۳ - ۰۱:۱۰

سید مقتدا خاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدارهای دور برگشت لیگ برتر تنیس و عملکرد نماینده قم در این پیکارها اظهار…

سید مقتدا خاتمی در گفتگو با خبرنگار مهر درباره دیدارهای دور برگشت لیگ برتر تنیس و عملکرد نماینده قم در این پیکارها اظهار داشت: دور برگشت مسابقات تنیس لیگ بر‌تر بانوان کشور شامگاه یکشنبه با برگزاری 3 مسابقه در اصفهان ادامه یافت و تیم ویونا اسپورت قم موفق شد تیم سپره پرواز تهران را با نتیجه 2 بر یک شکست دهد.

وی گفت: ویونا اسپورت در بازی رفت موفق به شکست سپهر پرواز شده بود و پیش بینی می شد بتواند در این مسابقه هم برنده بازی باشد که در نهایت این اتفاق رخ داد و نماینده قم موفق شد به یک پیروزی دیگر در دور برگشت دست یابد.

دبیر هیئت تنیس استان قم  افزود: در نخستین مسابقه انفرادی یا سینگل، آرزو یولقونی از وینا اسپورت قم به دیدار ساقی زعفرانیه از سپهر پرواز تهران رفت و موفق شد این تنیسور تهرانی را  با با نتایج 6 بر یک و 6 بر 2 شکست دهد.

خاتمی بیان داشت: در مسابقه انفرادی دوم، سحر نجعی از ویونا اسپورت قم و الناز توسلی از سپهر پرواز تهران با هم رقابت کردند که در این مسابقه هم بازیکن تیم ویونا اسپورت بدون چالش خاصی و با نتایج مشابه 6 بر یک برابر حریف خود برنده شد.

وی تصریح کرد: در مسابقه دوبل ویونا اسپورت و سپهر پرواز تهران، سحر نجعی در کنار فائزه خداکرمی مقابل  الناز توسلی و ساقی زعفرانیه از سپهر پرواز تهران مسابقه دادند که در نهایت تیم تهرانی این بازی دو نفره را به سود خود پایان داد اما نتیجه نهایی بازی ،  2 بر یک به سود ویونا اسپورت قم بود.

دبیر هیئت تنیس استان قم  خاطرنشان کرد: ویونا اسپورت قم در دور برگشت این رقابت‌ها با نتایج مشابه 3 بر صفر تیم‌های مشهدطلای ایرانیان خراسان رضوی و صنایع سنگ کوهنورد اصفهان را مغلوب کرد و برابر تیم های البرز گاز کیش با نتیجه 3 بر صفر و امیر آمل با نتیجه 2 بر یک شکست خورد.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *