چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۵:۴۶

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، عوض حیدر پور روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی، افزود: از رییس جمهوری…

به گزارش خبرنگار سیاسی ایرنا، عوض حیدر پور روز چهارشنبه در نطق میان دستور خود در مجلس شورای اسلامی، افزود: از رییس جمهوری خواهش می کنیم در این باره اهتمام کند و با دقت مسائل مربوط به قیمت ها را به منظور کاهش فشار از دوش اقشار مختلف جامعه پیگیری کند.

**ملت عراق آرامش را به کشور خود باز می گردانند

وی در ادامه ضمن ابراز تاسف از بحران پیش آمده در کشور عراق گفت: به طور حتم ملت عراق با همت و تحت زعامت مرجعیت توانایی حل مشکل گروهک تروریستی داعش را دارند و می توانند آرامش را به کشور خود باز گردانند.

این نماینده مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: ملت ایران نیز حمایت و پشتیبانی یکپارچه خود از مردم عراق را در نظر گرفته و در راه حفظ عتبات عالیات آماده جانفشانی هستیم.

**تیم مذاکره کننده هسته ای به دنبال تحقق حقوق ملت ایران است

حیدر پور همچنین تاکید کرد: تیم مذاکره کننده هسته ای کشورمان در گفت و گوها با 1+5 فقط وظیفه مذاکره را بر عهده دارد.

وی اضافه کرد: مذاکره کنندگان جمهوری اسلامی ایران بر اساس منویات رهبرمعظم انقلاب،مصوبات شورای عالی امنیت ملی و با رعایت اصول و چارچوب خط قرمز به دنبال تحقق بخشیدن حقوق هسته ای ملت است.

این نماینده مجلس شورای اسلامی به رویکرد طرف های مذاکره کننده با ایران اشاره کرد و افزود:کشورهای 1+5 باید دست از زیاده خواهی بردارند و دقت کنند که تیم هسته ای ما فقط اجازه مذاکرات در زمینه هسته ای را دارند.

حیدر پور در ادامه از زحمات وزیر بهداشت و درمان و آموزش پزشکی قدردانی کرد و در ضمن از وزیر صنعت و معدن و تجارت نیز درخواست کرد تا به معوقات کارخانه های کوچ در شهرضا و بخش هایی از استان اصفهان توجه بیشتری شود.

وی در مورد مالیات نیز گفت: ملت ایران پشتیبانی از سیستم مالیاتی را وظیفه می داند لیکن رویه های سازمان امور مالیاتی متناسب با شرایط موجود نیست و بهتر است چاره جویی شود؛ مالیات مسکن مهر به سختی مورد پذیرش سازمان امور مالیاتی قرار گرفته و باید ترتیبی اتخاذ شود که این مهم بر اساس خواست ملت و دولت عملیاتی شود.

سیام**7261**1415

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.