پنجشنبه، ۱۱ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۴۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈسید محمد حسین میرمحمدیˈ روز چهارشنبه در آیین تجلیل از کارگران نمونه گلپایگان در تالار اداره فرهنگ و ارشاد…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈسید محمد حسین میرمحمدیˈ روز چهارشنبه در آیین تجلیل از کارگران نمونه گلپایگان در تالار اداره فرهنگ و ارشاد اسلامی این شهرستان با اشاره به سیاست های ابلاغی از سوی مقام معظم رهبری در زمینه اقتصاد مقاومتی گفت: همه باید دست به دست هم دهیم و با حفظ منابع، صرفه جویی و اولویت دادن به تولید ملی در راستای پیشرفت و توسعه کشور گام برداریم.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به پیشرفت ها جمهوری اسلامی در عرصه های مختلف علمی، سیاسی، اقتصادی ، فرهنگی و اجتماعی در سال های پس از پیروزی انقلاب اسلامی اظهار کرد: اکنون هم باید از همه ظرفیت های کشور با نوآوری و خلاقیت و بها دادن به کار و کار آفرینی در جهت خود کفایی نظام اسلامی با عزمی جهادی تلاش کنیم.

ˈمیرمحمدیˈ با گرامیداشت روز کارگر و با اشاره به توانمندی هاو ظرفیت های بالای شهرستان گلپایگان در حوزه صنعت، کشاورزی و دیگر بخش ها گفت: توسعه و به روز آوری تولیدات صنعتی، استفاده بهینه از آب و خاک و بهره مندی بیشتر از کارآفرینان و سرمایه گذاران می تواند در توسعه و تعالی بیشتر این شهرستان تاثیر گذار باشد.

سرپرست اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی گلپایگان هم با تبریک روز کارگر و با ارایه گزارشی از عملکرد این اداره اظهار داشت: بیش از 16 هزار کارگر بیمه شده تامین اجتماعی در بیش از دو هزار شرکت و کارگاه تولیدی و خدماتی و چهار شهرک صنعتی شهرستان اشتغال دارند.

ˈمیثم سلیمانیˈ تاسیس شرکت تعاونی توسعه و عمران را یکی از نیازهای شهرستان گلپایگان عنوان و اظهار امیدواری کرد که با تاسیس این شرکت در سالجاری با ورود قشرهای مردم در فعالیت های اقتصادی، زمینه ایجاد اشتغال، خودکفایی و تقویت بنیه اقتصادی این شهرستان با همکاری مسوولان بیش از گذشته فراهم شود.

در این همایش بمناسبت 11 اردیبهشت ( روز جهانی کارگر) از جمعی از کارگران نمونه واحدهای تولیدی، صنعتی و خدماتی شهرستان گلپایگان با لوح سپاس قدردانی شد.

در این آیین فرماندار؛ جمعی از مسوولان و مدیران واحدهای صنعتی تولیدی وکارگران حضور داشتند.

شهرستان گلپایگان در 180 کیلومتری شمال غرب اصفهان است.

پ/7138/607

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *