جمعه، ۱۲ اردیبهشت ۹۳ - ۰۲:۵۶

حجت الاسلامˈمحمد باقری بنابیˈ عصر روز پنجشنبه در جمع مسوولان و کارگران این مجتمع، این مجموعه را متعلق به تمام ایرانیان دانست و…

حجت الاسلامˈمحمد باقری بنابیˈ عصر روز پنجشنبه در جمع مسوولان و کارگران این مجتمع، این مجموعه را متعلق به تمام ایرانیان دانست و افزود: اعتبار 15 هزار میلیارد ریالی برای راه اندازی واحدهای جدید این مجتمع در سالجاری، تحول بزرگی را از نظر تولید و اشتغال در منطقه ایجاد خواهد کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی همچنین وجود بیکاری را از معضلات اساسی منطقه نام برد و گفت: بیایید با کمک یکدیگر بحث اشتغال منطقه را حل و مشکل بیکاری را نه تنها در بناب بلکه در شهرهای همجوار ریشه کن کنیم.

حجت الاسلام باقری بنابی اظهار کرد: حل مشکلات کشور در گرو پویایی و زنده بودن این مجموعه هاست و در کشور ما مجموعه هایی هستند که نه دولتی اند و نه خصوصی و مشکلات عدیده ای را برای کشور ایجاد کرده اند.

وی درعین حال گفت: مجموعه مجتمع فولاد صنعت بناب صددرصد بخش خصوصی است و می تواند در ادامه با راه اندازی واحدهای در حال توسعه در راستای حل مشکلات اشتغال قدم های اساسی بردارد.

نایب رییس مجمع نمایندگان استان آذربایجان شرقی در مجلس نهم گفت: تأسیس باشگاه فرهنگی، ورزشی فولاد صنعت بناب از مطالبات مردم این شهرستان و از دغدغه های جوانان منطقه است و ورزشکاران منطقه انتظار دارند مثل باشگاه فرهنگی، ورزشی فولاد گسترش نسبت به تأسیس و راه اندازی باشگاه فرهنگی، ورزشی فولاد صنعت بناب نیز اقدام شود.

مجتمع فولاد صنعت بناب با هفت خط نورد گرم و دو خط ذوب و ریخته گری، انواع میلگرد آجدار فولادی، تیرآهن، نبشی، ناودانی و مفتول آلیاژی در خطوط نورد و شمش فولادی به ابعاد 150 در 150 و به طول 6 یا 12 متر تولید می کند و عرضه کننده سبد کامل محصولات فولادی محسوب می شود.

شهرستان بناب با 779 کیلومتر مربع مساحت در 120 کیلومتری تبریز مرکز استان آذربایجان شرقی واقع شده است و حدود 130 هزار نفر جمعیت دارد.

587/7230

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.