جمعه، ۱۳ تیر ۹۳ - ۰۳:۲۱

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدمهدی رهبری املشیˈ عصر پنجشنبه در مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش اظهار داشت: امیدوارم تحولات…

به گزارش خبرنگار ایرنا، ˈمحمدمهدی رهبری املشیˈ عصر پنجشنبه در مراسم معارفه سرپرست شبکه بهداشت و درمان شهرستان املش اظهار داشت: امیدوارم تحولات در املش، باعث رشد و شکوفایی و تکامل شهرستان شود.

وی بر ضرورت تقویت بیش از پیش خدمات حوزه بهداشت و درمان در املش تاکید و بیان کرد: انتظار داریم رییس جدید شبکه بهداشت و درمان این شهرستان، به طور جدی پیگیر کارهای بیمارستان و احداث ساختمان بهداشت و درمان املش باشد.

وی ادامه داد: وظیفه همه ماست که خدمات بهداشت و درمان را به خوبی به مردم ارائه دهیم چون آنچه نگران کننده است، به تعویق افتادن کارهای بهداشتی در رودسر و املش بویژه در مناطق روستایی است.

نماینده مردم رودسر و املش در مجلس شورای اسلامی اهتمام دولت به بهبود ارائه خدمات در بخش بهداشت و درمان را ستود و گفت: دولت در این بخش، اعتبارات مناسبی را اختصاص داده که امیدواریم وضعیت، بهتر از شرایط کنونی شود.

معاون بهداشتی دانشگاه علوم پزشکی گیلان نیز در این مراسم گفت: شهرستان املش با سابقه درخشان تاریخی و تمدنی، جزو افتخارات کشورمان است.

دکتر محمدرضا نقی پور اظهار داشت: خدمت کردن به این مردم شریف جزو افتخارات مسوولان است اما باید بدانیم که کار کردن در املش با توجه به محرومیت ها و محدویت ها ، دشوار است.

وی افزود: پروژه بیمارستان املش از پروژه های مهم است و ما نگاه ویژه ای به این شهرستان داریم.

دکتر سید اسدالله علوی املشی سرپرست جدید شبکه بهداشت و درمان املش نیز در این مراسم بر لزوم همکاری تمامی نهادها برای ارتقاء شاخص های سلامت در این شهرستان تاکید کرد.

شهرستان املش در 65 کیلومتری شرق مرکز استان گیلان واقع است.ک/2

7291/695

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.