شنبه، ۰۱ شهریور ۹۳ - ۰۷:۴۶

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با توجه به کمبود پزشک متخصص در استان باید زمینه جذب پزشک متخصص به…

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس گفت: با توجه به کمبود پزشک متخصص در استان باید زمینه جذب پزشک متخصص به استان را فراهم کنیم.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا) منطقه خراسان جنوبی، حجت‌الاسلام سیدمحمد باقر عبادی ظهر امروز یکم شهریور جاری در دیدار با سرپرست دانشگاه علوم‌پزشکی بیرجند ضمن تبریک روز پزشک و تقدیر از زحمات پزشکان گفت: اگر روزی پزشکان نباشند مردم با مشکلات زیادی روبه‌رو خواهند بود.

وی ادامه داد: با جدیت و تلاش بیشتر باید سعی در حل مشکلات داشته باشیم و با افزایش رشته‌های دانشگاه علوم‌پزشکی در مقاطع مختلف باید زمینه جذب متخصصین را فراهم کنیم.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی افزود: برای جذب متخصصین نیاز به دوندگی‌های میدانی داریم و بعضی از استان‌ها در این زمینه موفق بوده‌اند و با الگوگیری از این استان‌ها باید زمینه پیشرفت استان را فراهم کنیم.

عبادی اظهارکرد: دانشگاه علوم‌پزشکی با قدمت طولانی که دارد باید بیشتر از این رشد داشته و برای موفقیت و ارتقا بیشتر باید تلاشی مضاعف داشته باشیم.

وی افزود: در صورتی که مسئولین مربوطه هر دستگاه تمام تلاش خود را برای رفع مشکلات دستگاه خود انجام دهند و در صورت عدم موفقیت، با استفاده از ظرفیت نمایندگان مشکلات خود را حل کنند.

نماینده مردم بیرجند، درمیان و خوسف در مجلس شورای اسلامی گفت: در صورتی که مشکلات بیرجند حل شود راه توسعه برای تمام استان باز می‌شود و تمام مردم استان از امکانات موجود در مرکز استان بهره‌مند شوند.

عبادی با بیان اینکه باید از نظرات بسیجیان و افراد زمان انقلاب برای پیشرفت بیشتر کمک گرفت، گفت: در زمینه امکانات درمانی باید بیشتر تلاش کنیم تا بتوانیم نیازهای استان را برطرف کنیم.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.