پنجشنبه، ۰۶ شهریور ۹۳ - ۰۳:۱۰

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: شهید رجایی الگوی مدیریت جهادی است. به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، الیاس نادران شب گذشته…

نماینده مردم تهران در مجلس گفت: شهید رجایی الگوی مدیریت جهادی است.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران(ایسنا)منطقه قم، الیاس نادران شب گذشته در گردهمایی خبرنگاران فعال جبهه فرهنگی انقلاب اسلامی در سالن همایش‌های دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر قم، با گرامیداشت هفته دولت گفت: شهید رجایی نقشی مهم در پیروزی انقلاب اسلامی داشت و زجر کشیده این انقلاب بود.

نماینده مردم تهران در مجلس افزود: او با اعتقادات راسخ خود در پیروزی انقلاب سهیم شد و حتی در زندان تحت تاثیر افکار انحرافی قرار نگرفت و در خط اسلام ناب محمدی(ص) حرکت کرد.

وی در خصوص ویژگی ‌ای مهم این شهید عنوان کرد: رجایی هیچ گاه در کوران جریان تند اوایل انقلاب تاثیر نگرفت و با صبر و شکیبایی به تکلیف عمل کرد و در جهت رضای خدا گام برمی‌داشت.

نایب رئیس کمیسیون برنامه و بودجه مجلس در بخش دیگری از سخنان خود به برخی از ابعاد حوادث سال 88 اشاره کرد و ادامه داد: رهبر انقلاب با درایت خواستند که افراد مرزبندی خود با دشمنان را به خوبی مشخص کنند.

وی تصریح کرد: شهید رجایی در جریانات مختلف نیز مرزبندی خود با دشمنان را مشخص کرد و می‌گفت که من فرزند این انقلاب هستم، از این رو بسیاری از دشمنان را از خود ناامید کرد از این رو در جان و ذهن مردم باقی مانده است.

نادران پیرامون بیانات رهبرمعظم انقلاب در سال جدید نیز گفت: معظم له سال جدید را با نام فرهنگ و اقتصاد با عزم ملی و مدیریت جهادی نام گذاری کردند تا بتوانیم با همت و تلاش مشکلات اقتصادی کشور را حل کنیم و به توسعه اقتصادی دست پیدا نمائیم.

نماینده مردم تهران در مجلس عنوان کرد: مسوولان دغدغه‌ها و منویات مورد تاکید رهبر معظم انقلاب در عرصه فرهنگی و اقتصادی را جدی بگیرند و برای رفع موانع تلاش کنند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *