پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۷:۵۳

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید شرف الدین ملک حسینی روز چهارشنبه در بازدید از روستاهای بخش چاروسا با اشاره به…

به گزارش خبرنگار ایرنا، حجت الاسلام والمسلمین سید شرف الدین ملک حسینی روز چهارشنبه در بازدید از روستاهای بخش چاروسا با اشاره به وجود بعضی از مشکلات در این روستاها افزود: مسوولان استانی و شهرستانی باید پاسخگوی مطالبات مردم باشند.

وی با تاکید بر افزایش خدمات رسانی به روستاها از سوی مسوولان تصریح کرد: بازدید مسوولان از روستاها نقش مهمی در برطرف کردن مشکلات دارد.

وی با اشاره به ظرفیت های نیروی انسانی شهرستان کهگیلویه ابراز داشت: باید از این ظرفیت ها برای توسعه این شهرستان به خوبی استفاده کرد.

ملک حسینی مشکلات اصلی بخش چاروسا را گازرسانی و راههای ارتباطی عنوان کرد و گفت: این مشکلات با رایزنی با مسوولان استانی پیگیری و برطرف خواهد شد.

فرماندار کهگیلویه نیز در این بازدید با بیان اینکه در سال جاری 40 میلیارد ریال به بخش چاروسا اختصاص یافت گفت: اولویت اصلی در این بخش اتمام پروژه های نیمه تمام است.

ابراهیم جعفری خدمات نظام در روستاها را بسیار چشمگیر خواند و افزود: مشکلات روستاهای بخش چاروسا با همکاری مسوولان استانی با جدیت پیگری وبرطرف خواهد شد.

وی یکی از مشکلات اصلی بخش چاروسا را جاده ارتباطی نامناسب خواند و اظهارکرد: در سال جاری 15 کیلومتر از راههای روستایی این بخش آسفالت خواهد شد.

بخش چاروسا با 115 روستا، یک شهر و 18 هزار نفر جمعیت در 75 کیلومتری دهدشت مرکز شهرستان کهگیلویه قرار دارد.

7531/671/627

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.