پنجشنبه، ۲۴ مهر ۹۳ - ۰۵:۰۷

به گزارش خبرنگار مهر، نورالله طبرسی شامگاه چهار شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان که در شورای شهر ساری برگزار شد، افزود: عده…

به گزارش خبرنگار مهر، نورالله طبرسی شامگاه چهار شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان که در شورای شهر ساری برگزار شد، افزود: عده ای از نمایندگان استان به جای استانگرا بودن، شهر گرا هستند که خیانت بزرگی به استان است و باید کار گروهی متشکل از مسئولان استانی و شهرستانی برای پیگیری مسائل مرکز استان  تشکیل شود.

وی خطاب به اعضای شورای شهر اظهار داشت: شما از طرف مردم انتخاب شده اید و حکم شما از طرف مردم امضا شده است و باید به مردم پاسخگو باشید.

نماینده ولی فقیه در مازندران  با بیان اینکه این موقعیت طلایی که اکنون در ساری حکمفرما است در هیچ دوره ای نبوده است افزود: در هیچ دوره ای شهرداری و شورا این مقدار کار انجام نداده و این تلاشها آغازگر تحولی عظیم در ساری است.

وی با اشاره به اینکه شورا سکوی پرتاب اعضا است، تصریح کرد : شما در این موقعیت سنجیده و آزموده می شوید و باید خود را برای کارهای بزرگتر آماده کنید و کارآمدی خود را به دیگران نشان دهید.

آیت الله طبرسی خاطرنشان کرد: در گذشته کارهایی مقطعی انجام شده بود ولی کارهای زیر بنایی انجام نشده بود و ساری اگر به جایگاه واقعی خود نرسیده است به دلیل وجود اختلافات در بین شهرهای استان بوده است.

طبرسی تاکید کرد: اکنون با همدلی و اتحاد مسئولان  زمینه مساعد برای ارتقاء مرکز استان فراهم شده است و اگر از فرصتها به خوبی استفاده شود، غیر ممکن ها نیز به ممکن تبدیل می شود.

طبرسی خاطر نشان کرد: اگر بخواهیم مقایسه ای بین عملکرد مدیران شهری کنونی ساری با سالهای گذشته انجام دهیم، یک تیم فنی قوی و اجرایی مدیریت شهر را بر عهده گرفته است و امید دارم این مدیربت و  کار آمادی تداوم داشته باشد.

وی در پایان آمادگی خود را برای کمک به توسعه خیابان امام زاده عباس و آزاد سازی پادگان ساری اعلام کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.