جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۱

 به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه «شب‌های روشن» شامگاه پنجشنبه  19 تیرماه مهمانان ویژه‌ای داشت که 3 تن از نمایندگان خانه ملت جهت حمایت…

 به گزارش خبرگزاری مهر، برنامه «شب‌های روشن» شامگاه پنجشنبه  19 تیرماه مهمانان ویژه‌ای داشت که 3 تن از نمایندگان خانه ملت جهت حمایت از این برنامه خانواده محور به پشت صحنه این برنامه رفتند.

عبدالرضا عزیزی شیروان رئیس کمیته اجتماعی مجلس، علیرضا محجوب نماینده تهران و رئیس خانه کارگر و احمدرضا دستغیب نماینده شیراز در خانه ملت مهمانان سرزده شب گذشته «شب‌های روشن» بودند.

در این برنامه که با حضور نمایندگان مجلس نهم و حضور پرشمار مردم روی آنتن شبکه 2 سیما رفته بود حمید حامی نیز به عنوان خواننده مهمان به اجرای برنامه پرداخت که با استقبال فراوان حضار همراه شد.

در ادامه نمایندگان مجلس به بازدید از پشت صحنه پرداختند و با عوامل و دست اندرکاران برنامه به گفتگو پرداختند. 

 نمایندگان مجلس شورای اسلامی با اعلام رضایت از تولید چنین برنامه ای در رسانه ملی که رویکرد آن پیرامون مسائل روز خانواده است اظهار خوشحالی کرده و به گفتگو با مردم حاضر در برنامه پرداختند.

برنامه «شب های روشن» در ماه مبارک رمضان هر شب از ساعت 21:30 به تهیه کنندگی پیام ابراهیم پور و اجرای رسالت بوذری و مجید بهره مند کارشناس – مجری رسانه، به سفارش سازمان فرهنگی هنری شهرداری تهران و تهیه شده در گروه معارف شبکه 2 سیما روی آنتن می رود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.