جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۵

پس از استعفاي چزاره پراندلي از سمت سرمربيگري تيم ملي ايتاليا مسئولان فدراسيون فوتبال اين کشور که رئيس هم ندارد به تکاپو افتاده‌اند…

پس از استعفاي چزاره پراندلي از سمت سرمربيگري تيم ملي ايتاليا مسئولان فدراسيون فوتبال اين کشور که رئيس هم ندارد به تکاپو افتاده‌اند تا از وجود مربي جديد براي هدايت آتزوري استفاده کنند و در اين بين نام ماسيميليانو آلگري، مربي سابق ميلان در فهرست مربيان منتخب اين فدراسيون ديده مي‌شود.

به نقل از تسنيم، در اين شرايط بسياري از رسانه‌هاي ايتاليايي خبر از حضور مربي خارجي در رأس کادر فني تيم ملي اين کشور داده‌اند اما آلگري با اين کار مخالف است.

آلگري در اين خصوص اظهار داشت: نمي‌دانم مربي که بايد هدايت ايتاليا را برعهده بگيرد چه ويژگي‌هايي بايد داشته باشد اما کاملاً مطمئنم که اگر بومي باشد خيلي بهتر است تا اينکه يک خارجي براي اين کار استخدام شود.

مربي سابق ميلان در ادامه افزود: نمي‌دانم آيا من خصوصيات مورد نياز براي هدايت ايتاليا را دارم يا خير. هنوز هيچ چيزي مشخص نيست. بايد اعلام کنم بهتر از من هم در ميان مربيان ايتاليايي وجود دارد که بتواند به همراه آتزوري به نتايج خوبي دست پيدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.