سه شنبه، ۱۷ تیر ۹۳ - ۰۹:۲۰

مصطفی نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مذاکره‌اش با باشگاه نوریلسکی برای دریافت رضایتنامه و بازگشت به ایران با بیان مطالب…

مصطفی نظری در گفتگو با خبرنگار مهر، در خصوص مذاکره‌اش با باشگاه نوریلسکی برای دریافت رضایتنامه و بازگشت به ایران با بیان مطالب فوق اظهار کرد: من چند روز پیش برای مذاکره به روسیه رفتم و یکشنبه شب به ایران بازگشتم. شرایط خانوادگی من به صورتی است که دیگر نمی‌توانم در روسیه بازی کنم. مسافت زیاد شهرهای روسیه باعث می‌شد تا در هر مسابقه چند روزی از خانواده‌ام دور باشم که این مسئله برایم مشکلاتی را ایجاد می‌کرد.

رضایت سرمربی و معاون باشگاه را گرفتم
وی افزود: برای همین دلایلم را به مسئولان باشگاه گفتم و توضیح دادم که نمی‌توانم فصل بعد در تیم نوریل بمانم. به خاطر دوستی و رفاقت مدیر برنامه‌هایم با اعضای هیات مدیره باشگاه، آنها تقریبا به جدایی‌ام رضایت دادند. خودم به شخصه رضایت سرمربی و معاون باشگاه را گرفتم ولی قرار است آخر این هفته جلسه‌ای بین خود اعضای هیات مدیره برگزار شود و پاسخ نهایی را به من بدهند.

مبلغ رضایتنامه بالا بود
دروازه‌بان تیم نوریل درباره شروط باشگاه برای صدور رضایتنامه، تاکید کرد: آنها مبلغی را برای دادن رضایتنامه مد نظر داشتند که خیلی زیاد بود. از مسئولان باشگاه خواستیم این مبلغ را کمتر کنند. فکر می‌کنم در این خصوص هم مشکلی نباشد.

70 درصد کار انجام شده است
نظری ادامه داد: از نظر من 70 درصد کار انجام شده است. من هر کاری که برای گرفتن رضایتنامه از دستم بر می‌آمد، انجام دادم.

علت اصلی جدایی‌ام مشکلات خانوادگی است
وی همچنین در پاسخ به سئوالی مبنی بر پیشنهاد باشگاه‌های ایرانی به وی، تصریح کرد: علت اصلی جدایی‌ام از تیم نوریل مشکلات خانوادگی است نه پیشنهاد تیم‌های ایرانی. خدا را شکر از ایران هم پیشنهادات خوبی دارم.

کار کردن با شمسایی برایم افتخار بزرگی است
نظری درباره پیشنهاد باشگاه تاسیسات دریایی یادآور شد: من صحبت‌های جدی با وحید داشتم. باید بگویم کار کردن با وحید شمسایی برایم افتخار بزرگی است. او می‌تواند به بازیکنان و همبازیانش شخصیت بدهد. وحید این توانایی را دارد که بازیکنان بزرگ را بزرگ نگه دارد. بر خلاف آنچه که این روزها در فوتبال ما باب شده است و به بازیکنان بزرگ بی حرمتی می‌شود.

اولویتم تیم تاسیسات است
وی با بیان اینکه از تیم‌های دبیری تبریز، گیتی پسند اصفهان و فردوسی مشهد هم پیشنهاد دارد، گفت: با این حال اولویتم تاسیسات دریایی است. چون هم با وحید شمسایی دوست هستم و هم بازی در یک تیم فوتسالی تهران را تجربه نکرده‌ام. من خودم در تهران متولد شدم ولی تاکنون در تیم‌های تهرانی بازی نکرده‌ام.

وحید گفت می‌خواهیم امسال جزو سه تیم اول باشیم
دروازه بان تیم نوریل افزود: ضمن اینکه وحید قول داده تیم قدرتمندی را جمع کند. او به من گفت که می‌خواهد امسال با تاسیسات جزو سه تیم اول لیگ باشد. برنامه وحید برای سال دوم هم قهرمانی است ولی به نظرم با تاسیسات می‌توان امسال هم به قهرمانی فکر کرد.

احتمال بازگشت به تیم ملی با حضور در لیگ ایران
نظری در پایان درباره احتمال بازگشتش به تیم ملی بعد از حضور در لیگ ایران هم گفت: این مسئله به هیچ عنوان در تصمیم گیری‌ام نقشی نداشت چون در یکی از بهترین لیگ‌های فوتسال دنیا بازی می‌کردم. متاسفانه یکسری از افراد با من مشکل دارند و کدورت‌هایی ایجاد کردند که از تیم ملی دور شوم. وضعیت فوتسال ما جالب نیست و بیشتر به صحنه زورآزمایی افرادی تبدیل شده که دنبال منافع خود هستند. با این حال من مثل سرباز در خدمت تیم ملی هستم و هر وقت به این تیم دعوت شوم با تمام وجود در خدمت آن خواهم بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.