شنبه، ۲۹ شهریور ۹۳ - ۰۷:۵۶

سرپرست سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‎آباد گفت: آتش‎سوزی گسترده در باغ کشاورزی خرم‎آباد با اعزام دو اکیپ آتش‎نشان و با تلاش…

سرپرست سازمان آتش‎نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‎آباد گفت: آتش‎سوزی گسترده در باغ کشاورزی خرم‎آباد با اعزام دو اکیپ آتش‎نشان و با تلاش فراوان مهار شد.

به گزارش خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه لرستان، رومیانی در جمع خبرنگاران بیان‌کرد: با به صدا درآمدن زنگ حریق ایستگاه‌های امام‌زمان (عج) و معراج، ماموران از حریق در نهالستان باغ کشاورزی با خبر شدند و فورا روانه محل حریق شدند.

وی درباره جزئیات این حادثه ادامه‌داد: با تماس تلفنی شهروندان خرم‌آبادی با مرکز پیام ۱۲۵ مبنی بر آتش‎سوزی در نهالستان باغ کشاورزی، دو اکیپ آتش‌نشانان از ایستگاه‌های ذکر شده به باغ کشاورزی اعزام شدند. پس از حضور ماموران در محل و با توجه به گستردگی آتش‎سوزی به دو گروه تقسیم شدند و عملیات آبرسانی را با استفاده از چند رشته شیلنگ آغاز کرده و به اطفای حریق پرداختند.

سرپرست سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری خرم‎آباد اظهارکرد: مبارزه آتش‌نشانان با شعله‌های آتش یک ساعت و نیم به طول انجامید و در ‌نهایت آتش‎سوزی به طور کامل مهار شد. در این حریق تعداد زیادی نهال و درخت طعمه حریق شدند.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.