جمعه، ۰۲ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۲

شاپور رستمی روز جمعه درگفت وگو با ایرنا در دیر افزود: مصوب شده است درهرجایی که زمین دراختیار سرمایه گذار گذاشته می شود…

شاپور رستمی روز جمعه درگفت وگو با ایرنا در دیر افزود: مصوب شده است درهرجایی که زمین دراختیار سرمایه گذار گذاشته می شود 25درصد آن به درخت کاری اختصاص یابد.

وی اضافه کرد: اکنون یکی از اولویت کاری با توجه به آب وهوا استان بوشهر، توسعه فضای سبز ودرخت کاری توسط شهرداری ها، دهیاری ها و منابع طبیعی است.

معاون امورعمرانی استانداری بوشهرگفت: با توجه به ظرفیت بنادر این استان و استقبال خوب گردشگران از فضای ساحل باهمکاری دستگاه های ذی ربط و بخش خصوصی بناست فضای ساحلی بنادر این استان به صورت دو منظوره استفاده شوند.

وی با اشاره به روند کند عملیات اجرایی بیمارستان در دست ساخت شهرستان دیرافزود: اکنون شتاب کار در این پروژه کند است درحالی که این بیمارستان هیچ مشکل اعتباری ندارد و پیمانکار ومشاور را ملزم به سرعت دادن به این پروژه کرده ایم تا نیازمردم هرچه زودتر برطرف شود.

رستمی درارتباط با مغفول ماندن بازار بندردیر اظهارکرد: بندر دیر ظرفیت بالا و بازار بسیارخوبی دارد اما این بازار ناشناخته است و باید زیرساخت هایی دراین بندربرای شناساندن آن فراهم شود.

وی گفت: جاده وفاق بین شهرستان های دیر وکنگان و آزاد راه ساحلی دیر به سمت بوشهر مشکلات مالی دارد و با برنامه ریزی دنبال حل مشکل مالی آنها هستیم. ک/3

7207/539

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.