شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۴

سرپرست شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: شناساندن بانکداری ناب اسلامی به…

سرپرست شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران استان خراسان جنوبی در حاشیه این مراسم به خبرنگار ایرنا گفت: شناساندن بانکداری ناب اسلامی به مردم از مهمترین اهداف راه اندازی این بانک در نقاط مختلف استان است.

ˈ حسین خزاییˈ افزود: تاکنون 9 شعبه بانک قرض الحسنه مهر ایران در این استان راه اندازی شده که تلاش می شود این تعداد نیز افزایش یابد.

وی اظهار امیدواری کرد، شعبه تازه تاسیس این بانک در اسدیه درمیان بتواند با توکل به خداوند و کمک مسئولان و خیرین شهرستان گامی در رفع احتیاجات نیازمندان بردارد و کارنامه خوبی را نیز ارائه دهد.

حجت الاسلام ˈ علی اکبر سنجریˈ، امام جمعه درمیان هم در این مراسم با اشاره به تمایل و حمایت مردم از سنت قرض الحسنه و اجر دنیوی و اخروی آن گفت: طبق روایات، قرض الحسنه ثواب زیادی دارد و حتی ثواب آن از صدقه نیز بیشتر است.

مولوی ˈ سید احمد عبدالهیˈ امام جمعه شهر اسدیه هم در این مراسم افزود: در فقه اسلامی قرض الحسنه در رفع احتیاجات و گشودن گره در زندگی بسیار مورد توجه قرار گرفته و این امر موجب برطرف شدن سختی و گرفتاری مسلمانان نیز می شود.665

انتهای پیام /*

: ارتباط با سردبير
newsroom@irna.ir

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.