شنبه، ۲۶ مهر ۹۳ - ۰۹:۵۴

مهدی پاک در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم شهرداری ساوه عصر شنبه در هشتمین هفته از رقابت‌های فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های…

مهدی پاک در گفتگو با خبرنگار مهر اظهار داشت: تیم شهرداری ساوه عصر شنبه در هشتمین هفته از رقابت‌های فوتسال لیگ برتر باشگاه‌های کشور با شکست تیم ماهان تندیس قم شگفتی آفرید و ماهان تندیس هم موفق به ادامه روند موفقیت‌های خود نشد.

وی گفت: نماینده فوتسال قم پیش از بازی هشتم خود با 7 پیروزی از 7 مسابقه مقتدرانه در صدر جدول لیگ برتر فوتسال ایستاده بود و با توجه به باخت دیگر مدعیان در بازی های دیروز این فرصت را داشت که فاصله خود را با مدعیان افزایش دهد اما با بداقبالی مغلوب تیم انتهای جدولی شهرداری شد.

سرپرست تیم فوتسال ماهان تندیس قم افزود: شهرداری ساوه که پیش از این طعم پیروزی را در لیگ برتر نچشیده بود و از 7 بازی یک تساوی و 6 شکست در کارنامه داشت موفق شد ماهان تندیس قم را با نتیجه 5 بر 3 شکست داده و این به معنای نخستین شکست نماینده قم در لیگ برتر فوتسال بود.

پاک بیان داشت: مجتبی مریدی زاده ،علی مروتی، محمد بیضایی و مصطفی ظریفیان(۲گل) برای تیم شهرداری ساوه در این بازی گلزنی کردند و برای تیم ماهان تندیس قم در این مسابقه سعید قاسمی(2 گل)و علیرضا وفایی موفق به گلزنی شدند.

وی عنوان کرد: ماهان تندیس قم با وجود ناکامی در ساوه، همچنان با اندوخته 21 امتیازی بالاتر از مس سونگون 17 امتیازی در صدر جدول ایستاده است و تیم های تاسیسات دریایی تهران با 15 امتیاز و فرش آرای مشهد با 14 امتیاز در مکان های بعدی قرار دارند.

سرپرست تیم فوتسال ماهان تندیس قم تصریح کرد: تیم شهرداری ساوه نیز با وجود کسب این پیروزی شگفت انگیز ، نتوانست خود را از قعر جدول رده بندی برهاند و با 4 امتیاز در انتهای جدول قرار دارد و تیم های مقاومت البرز 5 امتیاز و پایا سازه تبریز 6 امتیاز بالاتر از این تیم قرار دارند.

پاک خاطرنشان کرد: مسابقه آینده تیم ماهان تندیس قم در هفته نهم لیگ برتر فوتسال در سالن 2000 نفری شهید حیدریان قم و برابر تیم حفاری خوزستان برگزار می شود.
 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *