سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۰۵:۵۹

مدافع تيم پرسپوليس گفت: ديگر به سال قبل فکر نمي‌ کنم و در فصل جديد تلاش خواهم کرد تا در ترکيب ثابت قرار…

مدافع تيم پرسپوليس گفت: ديگر به سال قبل فکر نمي‌ کنم و در فصل جديد تلاش خواهم کرد تا در ترکيب ثابت قرار بگيرم.

رضا نورمحمدي در گفت‌وگو با فوتبال ايران، ابتدا در خصوص اردوي پرسپوليس در سرعين گفت: اينجا همه چيز از لحاظ آب و هوايي و تغذيه خوب است. ما تمرينات پرفشار بدنسازي و استقامتي را پشت سر مي‌ گذاريم تا بتوانيم در شروع بازي ها از لحاظ بدني در بهترين شکل ممکن قرار بگيريم. در اين چند سال خصوصا از زماني که دايي هدايت تيم را برعهده گرفت هميشه در اين فصل به اردبيل مي‌ آييم و اينجا براي انجام چنين تمريناتي فوق العاده است.

نورمحمدي در مورد اينکه آيا دايي قوانين سختي را در اين اردو در نظر گرفته است خاطرنشان کرد: نمي‌ توان اينطور حرف زد. ما 2 نوبت تمرين مي‌ کنيم و بچه ها واقعا خسته مي‌ شوند. با اين شرايط شب هم زياد نمي‌ توانيم بيدار بمانيم و دايي به بازيکنان گفته که بيشتر از ساعت 12 شب بيدار نمانند. البته با توجه به بازي ايران مقابل نيجريه تمرين صبح امروز ما لغو شد تا بازيکنان استراحت کنند.

مدافع پرسپوليس در پاسخ به اين سوال که چه تضميني وجود دارد که در فصل جديد دوباره نيمکت نشين نشوي گفت: من اصلا دوست ندارم به سال قبل فکر کنم و امسال مي‌ خواهم نهايت تلاشم را به خرج دهم تا در ترکيب ثابت قرار بگيرم. در پرسپوليس فيکس بودن هيچ بازيکني تضمين نيست و همه بايد تلاش کنند. ما در سه جام درگير هستيم و مطمئنا در هر پست چند بازيکن آماده مي‌ خواهيم. من تصميم گرفتم که بمانم و مطمئن باشيد تلاش مي‌ کنم تا به ترکيب اصلي برسم.

نورمحمدي در پاسخ به اين سوال که آيا تو دوست داري سيدجلال حسيني در پرسپوليس بماند افزود: چرا دوست نداشته باشم. سيدجلال بازيکن تاثيرگذار تيم‌ملي‌ و پرسپوليس است و حتي اگر او جدا شود قطعا پرسپوليس مدافع ديگري خواهد آورد. ما امسال بايد در سه جام بازي کنيم و پرسپوليس در پست مدافع مياني نياز به 3 يا 4 بازيکن دارد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.