سه شنبه، ۱۶ اردیبهشت ۹۳ - ۰۸:۰۳

علی‌رضا نورمحمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از نیمکت نشینی ناراحت بودم، این طبیعت همه‌ی بازیکنان است ولی هیچ‌گاه…

علی‌رضا نورمحمدی در گفتگو با خبرنگار ورزشی باشگاه خبرنگاران اظهار داشت: از نیمکت نشینی ناراحت بودم، این طبیعت همه‌ی بازیکنان است ولی هیچ‌گاه نگفتم از این پس به هر تیمی بروم شرط می‌گذارم نیمکت نشین نباشم.

وی ادامه داد:‌ متاسفانه وضعیت پرسپولیس اجازه نمی‌دهد به مسائل دیگر فکر کنیم. هنوز بلاتکلیف هستیم. نه با بازیکنان تماسی می‌گیرند، نه اعلام برنامه می‌کنند. هیچ‌کدام از بازیکنان نمی‌دانند چه کاره هستند.

نورمحمدی به وضعیت مالی‌اش اشاره کرد و گفت: هیچ فردی در باشگاه پاسخ‌گو نیست، بعد از لیگ ما را به حال خود رها کرده‌اند،‌ اصلا معلوم نیست این همه آدم در باشگاه چه‌ کاره هستند، به همین خاطر تکلیف خودمان را نمی‌دانیم.

وی با اشاره به حضور پرسپولیس در لیگ قهرمانان افزود:‌ پرسپولیس فصل بعد وضعیت به مراتب سخت‌تری دارد. اغلب بازیکنان نیز مایل هستند بمانند، ترکیب سنی خوبی در تیم‌مان داریم و علی دایی نیز به خوبی از همه شناخت دارد. فکر می‌کنم رسیدگی به این شرایط حداقل کاری است که می‌توان انجام داد، چرا که مربیان باید برای حضور پرقدرت در سه جام داخلی و خارجی برنامه‌ریزی کنند.

انتهای پیام/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.