یکشنبه، ۲۵ خرداد ۹۳ - ۱۱:۲۵

احمد موسي تأکيد کرد که تيم ملي فوتبال نيجريه ايران را جدي مي‌گيرد. دو تيم اولين ديدار خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني را فردا…

احمد موسي تأکيد کرد که تيم ملي فوتبال نيجريه ايران را جدي مي‌گيرد. دو تيم اولين ديدار خود در رقابت‌هاي جام‌جهاني را فردا ساعت 23 و 30 دقيقه آغاز کرد.

انتظار مي‌رود که آرژانتين در صدر اين گروه قرار بگيرد و نيجريه و بوسني و هرزگوين از نگاه‌ کارشناسان در يک سطح قرار دارند.

با وجود شرايط تيم ملي فوتبال ايران به عنوان ضعيف‌ترين تيم گروه، کارلوس کي‌روش تيمش را در حالي به جام‌جهاني رساند که اين تيم در مرحله مقدماتي اين مسابقات تنها دو بار دروازه‌اش را باز شده ديد.

موسي اعلام کرد که نيجريه در بهترين شرايط خود خواهد بود زيرا مي‌خواهد بهترين شروعش را براي رقابت‌هاي جام‌جهاني داشته باشد.

وي در اين باره اظهار داشت: بازي مقابل ايران را دست کم نمي‌گيريم. براي کسب هر سه امتياز به ميدان مي‌رويم زيرا مي‌دانيم که اولين مسابقه در اين رقابت‌ها تا چه اندازه اهميت دارد.

موسي خاطرنشان کرد: ايران رقيب سختي خواهد بود اما ما آماده هستيم و من تلاش مي‌کنم هر چه در توان دارم براي برنده شدن در زمين پياده کنم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.