جمعه، ۲۳ خرداد ۹۳ - ۰۱:۵۹

نيمار زننده 2 گل از 3 گل به کرواسي در خصوص اين بازي گفت: اين بازي بهترين افتتاحيه‌اي بود که مي‌شد رقم بخورد…

نيمار زننده 2 گل از 3 گل به کرواسي در خصوص اين بازي گفت: اين بازي بهترين افتتاحيه‌اي بود که مي‌شد رقم بخورد و من هم خوشحالم که با 2 گل کارم را در جام جهاني آغاز کردم.

به گزارش فارس، وي افزود:‌ ما مي‌خواستيم در اين بازي برنده شويم و سرانجام هم به هدفي که خواستيم رسيديم و من خيلي خوشحالم که 2 گل از 3 گل برزيل را وارد دروازه کرواسي کردم.

مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل افزود: اگر به گل‌هايي که زديم دقت کنيد خواهيد ديد که زدن اين 3 گل کار بسيار سختي بود و من در شرايط سخت توانستم براي تيم ملي برزيل گل بزنم.

نيمار در مورد گل اولي که وارد دروازه برزيل کرد، خاطرنشان کرد: گل اولي که زدم توپ را از بين پاي بازيکن حريف زدم که البته زياد قدرت نداشت اما مهم اين بود که توپ وارد دروازه شود که خوشبختانه اين اتفاق افتاد اما در مورد ضربه پنالتي بايد بگويم که من روي ضربات پنالتي تمرين کردم و در تمرينات پنالتي را محکم مي‌زدم که امروز هم همين کار را انجام دادم. البته دروازه‌بان حريف تا حدودي توپ من را گرفت اما خوشبختانه اين توپ وارد دروازه شد.

مهاجم تيم ملي فوتبال برزيل در پاسخ به اين سؤال که آيا مودريچ بازيکن تيم کرواسي که در رئال مادريد بازي مي‌کند را عمداً با خطا سرنگوني کردي اظهار داشت: من کاري به اين مسائل ندارم و فوتبالم را بازي مي‌کنم و اگر به فوتبال حاشيه‌اي نگاه کنم برايم بد خواهد شد بعد از آن صحنه من از مودريچ عذرخواهي کردم چون واقعاً‌ او را در آن صحنه نديديم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.