شنبه، ۲۴ خرداد ۹۳ - ۰۵:۴۹

عليرضا واحدي نيکبخت ابتدا در مورد وضعيت ماندن يا جدايي‌اش از استقلال گفت: راستش را بخواهيد صحبتي با من صورت نگرفته است ولي…

عليرضا واحدي نيکبخت ابتدا در مورد وضعيت ماندن يا جدايي‌اش از استقلال گفت: راستش را بخواهيد صحبتي با من صورت نگرفته است ولي آنطور که پيداست ظاهراً سال آينده در استقلال نيستم. البته من از اين اتفاق ناراحت نيستم و امير قلعه‌نويي به عنوان سرمربي تيم اين تصميم را مي‌گيرد که چه بازيکناني را به تيم اضافه کند و چه نفراتي را کنار بگذارد. من بابت فصل گذشته از او تشکر مي‌‌کنم و باز هم مي‌گويم که اين مربي به من لطف کرد.

به نقل از تسنيم، وي در پاسخ به اين سؤال که «آيا با تيم‌هاي ديگر مذاکره کرده‌اي؟»، افزود: من در حال حاضر به فوتبال فکر نمي‌کنم و باور کنيد در اين چند روز موبايلم خاموش بود. عجله‌اي براي انتخاب تيم ندارم و وقت زياد است که تصميم بگيرم. دنبال هياهو نيستم و براي نيکبخت تيم زياد است. شرايطم با سال‌هاي گذشته فرق کرده است و بابت اينکه هنوز با تيمي قرارداد نبسته‌ام نگران نيستم. به موقع در مورد فصل آينده تصميم مي‌‌گيرم و بابت اين موضوع نگراني ندارم.

مدافع – هافبک تيم استقلال در مورد فصلي که در اين تيم پشت سر گذاشت، خاطر نشان کرد: سال قبل فقط از اين لحاظ براي من خوب بود که بعد از چند سال دوري از سطح اول فوتبال ايران دوباره به استقلال برگشتم ولي چيزهاي ديگر اصلاً خوب نبود. من در پست تخصصي خود بازي نکردم و شرايط آنطور که دلم مي‌خواست پيش نرفت، در ضمن نتوانستيم جام بگيريم و اين موضوع خيلي تلخ بود. با اين حال جاي خوشحالي دارد که يک سال در استقلال بازي کردم. امسال هم با تمامي خوبي‌ها و بدي ها تمام شد ولي بايد بگويم که براي من چيزي عوض نشده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.