سه شنبه، ۲۷ خرداد ۹۳ - ۱۱:۳۲

جواد نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران پس از تساوي ايران برابر نيجريه گفت: خدا را شکر خوب بوديم. با برنامه کار کرديم…

جواد نکونام کاپيتان تيم ملي فوتبال ايران پس از تساوي ايران برابر نيجريه گفت: خدا را شکر خوب بوديم. با برنامه کار کرديم و با توجه به تمريناتي که پشت سر گذاشتيم تلاش کرديم بازي خوبي را ارائه دهيم. من خودم فکر مي‌کردم بازي خوبي جلوي نيجريه ارائه دهيم. تفکرمان اين بود که بازي را ببنديم و اگر کمي دقت مي‌کرديم مي‌شد که در دقيقه 65 به گل هم برسيم.

او در پاسخ به اين سوال که آيا تيم ملي شانس صعود دارد، اظهار کرد: بستگي دارد. به هرحال بازي با آرژانتين بسيار سخت است و بازي آخر تعيين کننده خواهد بود.

هافبک تيم ملي با رد اين مساله که ايران تنها به يک امتياز فکر مي‌کرده است، بيان کرد: ما به چيزي که مي‌خواستيم برسيم، رسيديم. اگر دقت‌مان را بالا مي‌برديم، گل هم مي‌زديم. با اين مساوي خوب شانس داريم و فراموش نکنيم که تا آخرين روز شانس صعود داريم و اميدوارم در نهايت صعود کنيم.

او در ادامه درباره بازي با آرژانتين صحبت کرد و گفت: ما تلاشمان روي اين است که بهترين عملکردمان را برابر آنها داشته باشيم. فراموش نکنيد آنها مدعي قهرماني هستند و نمي‌توان گفت مي‌توانيم اين تيم را ببريم يا مساوي کنيم اما اگر يک برد از دو بازي پيش رو به دست بياوريم کار بسيار بزرگي کرديم. ما خيلي آماده هستيم و بازي اول به لحاظ روحي مي‌تواند به ما کمک کند و در بسياري از موارد بازي اول سرنوشت صعود را رقم زده است. ما در بازي اول خوب نتيجه گرفتيم.

نکونام در پايان در پاسخ به سوالي درباره اعتراضش در پايان بازي به داور گفت: تيم ما در حمله بود و ما فرصت خوبي براي شوتزني داشتيم. من از اين بابت که داور سوت زد ناراحت شدم. او مي‌توانست ديرتر سوت بزند تا ما از فرصت‌مان استفاده کنيم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.