پنجشنبه، ۰۵ تیر ۹۳ - ۰۳:۰۰

کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: کار بزرگی در جام جهانی انجام دادیم و نشان دادیم که پتانسیل بالایی داریم. به گزارش فارس، جواد…

کاپیتان تیم‌ملی فوتبال ایران گفت: کار بزرگی در جام جهانی انجام دادیم و نشان دادیم که پتانسیل بالایی داریم.

به گزارش فارس، جواد نکونام پس از شکست 3 بر یک تیم‌ملی فوتبال ایران مقابل بوسنی و حذف از رقابت‌های جام‌جهانی اظهار داشت: به هر حال امیدی برای برد و صعود به مرحله بعد داشتیم اما متاسفانه این اتفاق رخ نداد و از مسابقات حذف شدیم از ابتدا همه فکر می‌کردند نتایج دیگری خواهیم گرفت اما نشان دادیم که توانایی و قدرت بالایی داریم، می‌توانیم امیدوار به صعود باقی بمانیم.

وی ادامه داد: نشان دادیم که تیم ایران توانایی بالایی دارد، فقط نیاز به توجه دارد. نباید تیم‌ملی کشورمان را از پیش بازنده بدانیم با پشتبانی از یک دیگر است که تیم موفق می‌شود نه اینکه افرادی بیکار باشند و فقط برخی کار کنند.

کاپیتان تیم‌ملی یادآور شد: به نظرم تیم‌ملی کار بزرگی انجام داد. همه فکر می‌کردند در بازی‌های ما دو سه گل دریافت می‌کنیم اما خداراشکر بازی‌های خوبی انجام دادیم و قدرت تیم‌ملی کشورمان را نشان دادیم. در بازی گذشته مقابل آرژانتین ناداوری اجازه نداد نتیجه بگیریم وگرنه می‌توانستیم برنده باشیم. به هر حال قسمت این بود.

نکونام در پاسخ به این سوال مبنی بر اینکه بازیکنان ایران در این بازی استرس داشتند در حالی که بوسنی بدون استرس وارد ایران شد و این موضوع به آنها کمک کرد گفت: صددرصد همینطور است آنها چیزی برای از دست دادن نداشتند و راحت توپ را به گردش در می‌آوردند اما ما استرس داشتیم و شاید این مسئله به ضرر ما تمام شد. باز بازی کردیم و این موضوع باعث شد تا گل دریافت کردیم.

وی در مورد اینکه شاید خستگی دیدار مقابل آرژانتین باعث رقم خوردن چنین نتیجه‌ای شد تاکید کرد: ما ریکاوری خوبی پس از بازی دوممان داشتیم فکر نمی‌کنم دوندگی بازیکنان هم کم بود. گل اول را که دریافت کردیم کمی شیرازه تیم از هم پاشید در ادامه می‌توانستیم به گل برسیم. دو موقعیت خوب به دست آوردیم در نیمه دوم هم با 3 نفر حمله کردیم اما در ضد حمله متاسفانه گل دوم را دریافت کردیم و کاملا همه‌چیز تمام شد.

کاپیتان تیم‌ملی در مورد اینکه آیا کی‌روش در رختکن از بازیکنان خداحافظی کرده و بودن او چه کمکی به فوتبال ایران خواهد کرد گفت: کی‌روش در رختکن خداحافظی نکرد. بودن یا نبودن مربی هم به فدراسیون و وزارت برمی‌گردد اما اقدامات او ماندگار است ای کاش شما در رختکن بودید و می‌دید که چه اتفاقی رخ داد.

وی در مورد اینکه آیا کی‌روش احساسی شده بود گفت: من در مورد این مسئله نمی‌توانم چیزی بگویم بهتر است بازیکنان دیگر صحبت کنند.

نکونام در مورد اینکه آیا کی‌روش در رختکن بازیکنان را تحت تاثیر خود قرار داده بود گفت: شما ببینید ما 24 بازیکن بودیم اگر یک یا دو بازیکن اعتراض کنند حرف است اما واقعا ما یک تیم بودیم و هم‌اکنون هم یک تیم ناراحت است. اگر یک یا دو بازیکن معترض باشند می‌شود گفت که مربی خوب نبود اما ما یک تیم بودیم و هیچ مشکلی وجود نداشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.