دوشنبه، ۱۰ شهریور ۹۳ - ۰۲:۳۸

به گزارش ميهن پست -رئیس جمهوری سوریه با بیان اینکه دولت جدید باید رویکرد جدیدی را برای برطرف کردن مشکلات اتخاذ کند اعلام…

به گزارش ميهن پست -رئیس جمهوری سوریه با بیان اینکه دولت جدید باید رویکرد جدیدی را برای برطرف کردن مشکلات اتخاذ کند اعلام کرد که اساسی ترین چالش پیش روی این دولت مسئله امنیت و مبارزه با تروریسم است.

مهر به نقل از خبرگزاری رسمی سوریه SANA نوشت:”بشار اسد” رئیس جمهوری سوریه در نشست توجیهی پس از ادای سوگند کابینه جدید سوریه اعلام کرد: دولت جدید باید رویکرد جدیدی را برای حل و فصل امور در سوریه ارائه کرده و درخصوص موانعی که در این زمینه در دوره پیشین وجود داشت، به بحث و بررسی بپردازد.

رئیس جمهوری سوریه تاکید کرد که موفقیت دولت جدید سوریه درگرو جلب اعتماد شهروندان درچارچوب احترام به عقاید و کرامت مردم و همچنین صداقت و مشارکت مردم در تمامی عرصه ها است.

بشار اسد تاکید کرد که اولین چالشی که دولت جدید با آن روبرو است مسئله امنیت و رویارویی با گروههای تروریستی است که ارتش، وزارت دفاع و نیروهای مسلح در عالیترین سطوح در این امر در حال فعالیت هستند.

وی در ادامه به موفقیتهای میدانی ارتش در برخی مناطق سوریه در سرکوب تروریستها اشاره و تصریح کرد که در ادامه این موفقیتها باید به مسئله آشتی ملی اهتمام ویژه ای داشت چرا که این امر موفقیت ارتش را در بسیاری از مناطق سوریه تثبیت کرده است.

رئیس جمهوری سوریه در ادامه بر لزوم بازسازی مناطق جنگ زده در سوریه تاکید کرد .

اعضای کابینه جدید سوریه عصر روز گذشته با حضور در کاخ ریاست جمهوری این کشور در دمشق، سوگند یاد کردند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *