شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۸

به گزارش میهن پست – جام جهانی ۱۹۷۰ را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی…

به گزارش میهن پست – جام جهانی ۱۹۷۰ را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی و بزرگ بود و از آن به عنوان برترین تیم تاریخ فوتبال یاد می‌شود. البته از دیگر اتفاقات مهم و به یادماندنی که در جام جهانی ۱۹۷۰ رخ داد قانون تعویض بود که برای اولین بار به اجرا درآمد.

عکس مربوط به جام جهانی 1970 و بازی که اجرای اولین تعویض بازیکن فوتبال در آن انجام شد

عکس مربوط به جام جهانی ۱۹۷۰ و بازی  مکزیک و شوروی که اجرای اولین تعویض بازیکن فوتبال در آن انجام شد

 یکی از قوانینی که در دنیای فوتبال وجود دارد و با آن آشنا هستید، تعویض کردن بازیکنان است. در این قانون مربی ها می توانند بازیکنان خود را تعویض کنند اما برای اولین بار کی این مورد اجرایی شد؟

نمونه ای تابلوهای تعویض شرکت hublot بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل

نمونه ای از تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل محصول شرکت HUBLOT

 

جام جهانی ۱۹۷۰ را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی و بزرگ بود و از آن به عنوان برترین تیم تاریخ فوتبال یاد می‌شود. البته از دیگر اتفاقات مهم و به یادماندنی که در جام جهانی ۱۹۷۰ رخ داد قانون تعویض بود که برای اولین بار به اجرا درآمد.

نمونه ای تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل محصول شرکت HUBLOTای تابلوهای تعویض شرکت hublot بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل

نمونه ای از تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی ۲۰۱۴ برزیل محصول شرکت HUBLOT

اولین تعویض در این مسابقان نیز در دیدار افتتاحیه بین مکزیک و شوروی که به تساوی ۰-۰ رسیدند به وقوع پیوست و گاوریل کاچالین سرمربی شوروی در بین دو نیمه تصمیم گرفت آناتولی پوزاک را به جای ویکتور سربیانیکوف به میدان بفرستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.