شنبه، ۳۱ خرداد ۹۳ - ۱۱:۱۸

به گزارش میهن پست – جام جهانی 1970 را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی…

به گزارش میهن پست – جام جهانی 1970 را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی و بزرگ بود و از آن به عنوان برترین تیم تاریخ فوتبال یاد می‌شود. البته از دیگر اتفاقات مهم و به یادماندنی که در جام جهانی 1970 رخ داد قانون تعویض بود که برای اولین بار به اجرا درآمد.

عکس مربوط به جام جهانی 1970 و بازی که اجرای اولین تعویض بازیکن فوتبال در آن انجام شد

عکس مربوط به جام جهانی 1970 و بازی  مکزیک و شوروی که اجرای اولین تعویض بازیکن فوتبال در آن انجام شد

 یکی از قوانینی که در دنیای فوتبال وجود دارد و با آن آشنا هستید، تعویض کردن بازیکنان است. در این قانون مربی ها می توانند بازیکنان خود را تعویض کنند اما برای اولین بار کی این مورد اجرایی شد؟

نمونه ای تابلوهای تعویض شرکت hublot بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل

نمونه ای از تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل محصول شرکت HUBLOT

 

جام جهانی 1970 را همه به خاطر قهرمان آن یعنی برزیل به یاد می آورند که تیمی رویایی و بزرگ بود و از آن به عنوان برترین تیم تاریخ فوتبال یاد می‌شود. البته از دیگر اتفاقات مهم و به یادماندنی که در جام جهانی 1970 رخ داد قانون تعویض بود که برای اولین بار به اجرا درآمد.

نمونه ای تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل محصول شرکت HUBLOTای تابلوهای تعویض شرکت hublot بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل

نمونه ای از تابلوهای تعویض بازیکن در جام جهانی 2014 برزیل محصول شرکت HUBLOT

اولین تعویض در این مسابقان نیز در دیدار افتتاحیه بین مکزیک و شوروی که به تساوی 0-0 رسیدند به وقوع پیوست و گاوریل کاچالین سرمربی شوروی در بین دو نیمه تصمیم گرفت آناتولی پوزاک را به جای ویکتور سربیانیکوف به میدان بفرستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *