دوشنبه، ۱۴ تیر ۹۵ - ۰۹:۲۱

نگاهی به شاسی بلند اینفینیتی QX70 جدید نشان می دهد که برخی چیزها وجود دارند که اینفینیتی در آن‌ها بسیار خوب است. رنگ…

نگاهی به شاسی بلند اینفینیتی QX70 جدید نشان می دهد که برخی چیزها وجود دارند که اینفینیتی در آن‌ها بسیار خوب است. رنگ خودروهایی که می‌سازد همیشه عالی بوده و مخصوصاً در QX70 این رنگ دلپذیر است. همچنین برف‌پاک‌کن‌های مدل‌های مختلف اینفینیتی به‌طور ترسناکی ساکت بوده و شما به این صورت تضمین‌شده‌اید که اینفینیتی انحصاری است و به ندرت در جاده‌ها دیده می‌شود. در ادامه با میهن پست همراه شوید.

شاسی بلند اینفینیتی QX70 اینفینیتی خودرویی است که فروش روزانه‌ی خود را پشت سر گذاشته و هیچ‌کسی با ساطع شدن نور نمی‌تواند بهبودی ایجاد کند.

شما باید ۵۲۸۱۰ پوند را به علاوه‌ی ۷۶۰ پوند دیگر برای داشتن این خودرو با رنگ دوست‌داشتنی سایه گرافیت پرداخت کنید. چیز دیگری در لیست آپشن ها وجود ندارد اما با استانداردهای امروزی شما با ناامیدی دنبال تجهیزاتی چون رادیوی DAB و سانروف پانورامیک و… خواهید بود. این خودرو یک جعبه‌ی تکنولوژی نیست و زمانی که بفهمید این خودرو اولین بار ۸ سال پیش دیده شده شگفت زده نخواهید شد. شاسی بلند اینفینیتی QX70

زیر کاپوت کشیده و شکیل خودرو پیشرانه‌ی ۶ سیلندر ۳ لیتری دیزلی قرار گرفته است. مصرف سوخت خودرو بد نیست و با چندین کیلومتر رانندگی تنها کمی با مصرف ادعایی ۷٫۱ لیتری فاصله داشتیم.

علیرغم اینکه اینفینیتی QX70 در لباس شاسی‌بلند است اما چیز اسپورتی درباره‌ی این خودروی کاربردی اسپورت وجود ندارد. سیستم فرمان خودرو بسیار سنگین است و درحالی‌که کنترل حرکات بدنه به خوبی صورت پذیرفته اما پاسخ‌های پدال گاز کند بوده و سواری نیز کاملاً ناخوشایند جلوه می‌نماید.

داخل کابین، دوخت‌های زیبای بنفش‌رنگ کمی به تاریکی کابین می‌افزایند و پنجره‌های کوتاه خودرو نیز کمکی به محو این تاریکی نمی‌کنند. کیفیت کابین خیلی بهتر از نیسان قشقایی فول آپشن نیست. با توجه به اندازه‌ی خودرو باید گفت که به طرز شگفت‌آوری فضای پشتی و صندوق ناچیز است.

Q30 جدید نشان داده که آینده‌ای روشن در انتظار اینفینیتی است اما با رقبایی همچون جگوار اف-پیس و ولوو XC90 که موارد بهتری را با قیمتی کم عرضه می‌کنند، غیرممکن است که اینفینیتی QX70 حتی در فرم Ultimate توصیه شود.

اگر خاص بودن چیزی است که در فکر شماست، پس QX70 را دوست خواهید داشت مخصوصاً وقتی که تریم Ultimate را انتخاب کنید. از طرف دیگر، انتهایی برای انتخاب دیگر شاسی بلندها با جزئیات بهتر، فضای زیادتر و ارزش بالاتر وجود ندارد. در بازار رو به رشد شاسی بلندها، این اینفینیتی سالخوردگی خود را نشان می‌دهد و بهتر است که فکر بازنشستگی را در سر بپروراند.

با هم در میهن پست تصاویری از شاسی بلند اینفینیتی QX70 جدید را تماشا می کنیم.

مشخصات اینفینیتی QX70 Ultimate 2016
قیمت: ۵۲۸۱۰ پوند
پیشرانه: ۶ سیلندر ۳ لیتری توربودیزل
قدرت/گشتاور: ۲۳۵ اسب بخار/۵۵۰ نیوتون متر
گیربکس: ۷ سرعته ی اتوماتیک، چهارچرخ محرک
شتاب صفر تا ۱۰۰ کیلومتر در ساعت: ۸٫۳ ثانیه
حداکثر سرعت: ۲۱۲ کیلومتر در ساعت
مصرف سوخت: ۷٫۱ لیتر در هر صد کیلومتر
زمان فروش: هم‌اکنون

منبع: autoexpress

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.