دوشنبه، ۰۲ تیر ۹۳ - ۰۵:۰۰

به گزارش  حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه هنرهای تجسمی این هفته “هفت اقلیم” نگاهی به…

به گزارش  حوزه رادیو تلویزیون باشگاه خبرنگاران به نقل از روابط عمومی رسانه ملی، برنامه هنرهای تجسمی این هفته “هفت اقلیم” نگاهی به شرایط كاریكاتوریست‌ها و وضعیت این هنر در ایران و خارج از كشور خواهد داشت .

جواد علیزاده و جمال رحمتی دو هنرمند شناخته شده كاریكاتور با حضور در برنامه به جنبه‌های قوت و كاستی كاریكاتور و حضور هنرمندان ایرانی در عرصه‌های بین‌المللی می‌پردازند.

همچنین در ادامه برنامه زهرا شعبانی گزارشی از نمایشگاه ویترین كه در خانه هنرمندان ایران درحال برپایی است، ارائه می‌دهد و در گفت وگو با مجید كاشانی كه یكی از گرداورندگان این نمایشگاه است، این نمایشگاه را تشریح می‌كند .

برنامه “هفت اقلیم” كاری از گروه هنر شبكه رادیویی فرهنگ است كه همه روزه از ساعت 19:30 تا 21 از موج اف ام ردیف 106روی آنتن می رود .

ناصر قوام پور اجرا، بهاره برهانی كارشناسی، امیرحسین محمودی مشاور محتوایی و تهیه‌كنندگی برنامه هنرهای تجسمی”هفت اقلیم” را كه روزهای یك شنبه پخش می شود، برعهده دارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.