دوشنبه، ۱۶ تیر ۹۳ - ۰۳:۴۶

محمد قائمی در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشت: ساعت 3:40 بعد از ظهر سه شنبه 10 تیرماه 93 جهت انجام واکسیناسیون فرزندم…

محمد قائمی در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشت:

ساعت 3:40 بعد از ظهر سه شنبه 10 تیرماه 93 جهت انجام واکسیناسیون فرزندم به بیمارستان لاله مراجعه کردم. پس از پارک خودرو خود داخل خیابان سیمای ایران (روبروی بیمارستان) در محل خط کشی شده پارکومتر، جهت رزرو مکان پارک به دستگاه پارکومتر مراجعه کردم ولی به علت خرابی دستگاه قادر به پرداخت مبلغ پارک نشدم. لازم به ذکر است که دستگاه از طرف خیابان (یعنی سمت چشمک زن) سالم به نظر می رسید اما از طرف پیاده رو (یعنی محل انتخاب جایگاه و پرداخت) خراب بود. چون شش ماه قبل نیز در همین محل جریمه شده بودم، چند لحظه ای منتظر شدم تا اگر مامور نیروی انتظامی را دیدم اطلاع دهم که مبادا بنده و یا دیگران را جریمه کند چرا که نقص از دستگاه می باشد اما ماموری آن اطراف نبود.

هنگامی که پس از یکساعت به محل پارک خودرو مراجعه کردم متوجه شدم تمام خودروهای آن اطراف جریمه شده اند.

حال سوالم از ماموران محترم نیروی انتظامی این است که آیا انصاف است که جریمه خرابی دستگاه های پارکومتر را امثال بنده بدهیم؟  آیا اینگونه از مردم پول گرفتن حلال است؟

سوال دیگرم از شهرداری است که چرا در محل پر ترددی مانند بیمارستان لاله و یا بسیاری بیمارستانهای دیگر که مراجعین در شرایط سخت و بیماری و اورژانس و ….. به آنجا مراجعه می کنند به فکر تامین فضای پارکینگ مناسب نمی باشد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.