چهارشنبه، ۰۴ تیر ۹۳ - ۰۷:۲۶

سيدمجيد از مخاطبان تابناک در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشت: من از ساكنان گوهردشت كرج هستم. گلايه اي دارم كه اميدوارم از…

سيدمجيد از مخاطبان تابناک در مطلب ارسالی برای «نگاه شما» نوشت:

من از ساكنان گوهردشت كرج هستم. گلايه اي دارم كه اميدوارم از زبان مردم كرج خطاب به مسولين اين كلانشهر اعلام بفرماييد.

متاسفانه در روزهاي اخير كه گرماي هوا نيز بيشتر شده است در ساعات مختلف شبانه روز شاهد قطع آب و برق به مدت بسيار طولاني هستيم. به عنوان مثال روز يكشنبه به مدت 4 ساعت برق نداشتيم و به محض اتصال برق آب منطقه تا صبح قطع شد. ديروز نيز از صبح تا ساعت 15 برق قطع بود و به محض اتصال برق تا ساعت 23:20 شب آب منطقه به طور كامل قطع بود. حال شما تصور كنيد كه علاوه بر گرماي طاقت فرسا و عدم استفاده از كولر، كساني كه در منزل همانند ما نوزاد دارند و يا مريض و مهمان هم دارند چه وضعيتي خواهند داشت. ديروز در سوپرماركت هاي منطقه گوهر دشت و عظيميه حتي آب معدني هم پيدا نميشد و همه مغازه ها خالي شده بود.

صدها بار با ادارات مربوط تماس گرفتيم و دريغ از يك پاسخ. به 118 كه زنگ زديم با عصبانيت گفت اونجا چه خبر شده كه هزاران نفر در طول امروز و ديروز با ما تماس گرفتند؟

خلاصه بدون اطلاع قبلي مردم را سرگردان و بلاتكليف ميكنند و به هيچ كس هم پاسخگو نيستند. اگه قراره صرفه جويي بشه اين راهش نيست و معمولا ساعات مشخصي ان هم به مدت كوتاه آب يا برق را قطع ميكنند تا آب و برق موجود در مدار تقويت بشه نه اينكه كل شبانه روز مردم را در گرما اسير كنند. تازه ديروز مسوولين دولتي اعلام كرده بودند كه جيره بندي آب منتفي شد ولي ظاهرا از افعال معكوس استفاده ميكنند. در ضمن آيا قراره ساكنين كرج جور پايتخت را بكشند؟ آيا جرات دارند كه آب و برق تهران را به اين مدت طولاني قطع كنند؟

مديريت ضعيف و افراد بي كفايتي كه در راس امور انرژي قرار دارند چرا به فكر لايروبي و تصفيه آب سدهاي كشور نيستند تا در اين مواقع به بحران نخورند؟ مگه مهمتر از بحران آب هم در كشور مساله ديگه اي وجود داره؟ اين همه بارندگي شد و دريغ از قطره اي ذخيره سازي و اونوقت فصل گرما كه ميشه شروع ميكنند براي مردم خط و نشون كشيدن. خواهشمند است به عنوان رسانه، صداي ما را به گوش مسوولين كرج برسانيد. ما مخالف صرفه جويي و مصرف درست نيستيم ولي حق زندگي هم داريم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.