سه شنبه، ۱۴ مرداد ۹۳ - ۰۳:۲۵

معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان زنجان گفت: به نمایش درآمدن توانمندی‎‏های جهادگران جهادددانشگاهی با در اختیار قرارگرفتن فضا و امکانات لازم پررنگ‎تر…

معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان زنجان گفت: به نمایش درآمدن توانمندی‎‏های جهادگران جهادددانشگاهی با در اختیار قرارگرفتن فضا و امکانات لازم پررنگ‎تر خواهد شد و این امر نیازمند نگاه مهربانانه‏‎تر مسئولان استان به این نهاد انقلابی است.

بهروز صالحی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری دانشجویان ایران (ایسنا)منطقه زنجان، با اشاره به اینکه جهاددانشگاهی به ‌عنوان مولود انقلاب اسلامی ایران، گام‏‌های مؤثری را برای اعتلای ارزش‎های انقلاب برداشته است، گفت: تلاش جهادگران دانشگاهی از ابتدای تأسیس این نهاد تاکنون، در راستای تحقق اهداف نظام اسلامی و انقلاب بوده و پیشرفت‎های علمی و فناوری این نهاد نشان از تلاش جهادگران دارد.

وی افزود: پیشرفت‎های اخیر جهادگران دانشگاه به حوزه سلول‎های بنیادین و پژوهشگاه رویان محدود نشده و پیشرفت‎های این نهاد انقلابی در حوزه فرهنگی نیز بسیار چشم‎گیر بوده است.

معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان زنجان با تأکید بر اینکه اطلاع‎رسانی در خصوص پیشرفت‎های جهاددانشگاهی، زمینه امید و همچنین بهره‌برداری از آن‌ها را فراهم می‎کند، افزود: بسیاری از یافته‎ها و اختراعات جهادگران جهاددانشگاهی در عرصه ملی و بین‎المللی به نمایش گذاشته شده و امروز معرفی این دستاوردها به مردم، تکلیف جهاددانشگاهی است.

صالحی تصریح‌کرد: جهاددانشگاهی مملو از نیروهای جوان و متفکر کشور است که اگر فضا و امکانات کافی در اختیار آن‌ها قرار گیرد، توانمندی‎های زیادی را می‎توانند به نمایش بگذارند.

وی با بیان اینکه بهادادن به نیروهای انسانی یکی از آیتم‎های استراتژیک هر کشور محسوب می‌شود، اظهارکرد: جهاددانشگاهی باید در راستای اهداف خود از نیروهای انسانی مطابق با ارزش‎ها و اصول انقلابی حمایت کند و در این صورت می‎توان به جرأت بیان کرد که این نیروها در کشور حرف اول را خواهند زد.

وی درباره جایگاه رسانه‎های جهاددانشگاهی در پیشرفت کشور، عنوان‌کرد: در اختیار قرار دادن فضای مستقل برای خبرگزاری‎های ایسنا و ایکنا و شناساندن آن‌ها به مسئولان سبب خواهد شد تا از این عرصه‎های اطلاع‌رسانی، بهره‌برداری مطلوبی صورت گیرد.

معاون فرهنگی دانشگاه جامع علمی‌کاربردی استان زنجان خاطرنشان کرد: بها دادن به رسانه‎هایی همچون ایسنا و ایکنا، ارزش کار خبری آن‌ها را افزایش خواهد داد.

انتهای پیام

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *