چهارشنبه، ۱۰ اردیبهشت ۹۳ - ۰۶:۳۱

به گزارش خبرنگار مهر، جمیری عصر سه‌شنبه در نشست هم اندیشی شوراها که به مناسبت روز شوراها برگزار شد به نقش بسیار مهم…

به گزارش خبرنگار مهر، جمیری عصر سه‌شنبه در نشست هم اندیشی شوراها که به مناسبت روز شوراها برگزار شد به نقش بسیار مهم مردم اشاره کرد و اظهار داشت: مردم یکی از ارکان های اساسی شکل گیری نظام دینی هستند

وی اضافه کرد: مردم بوشهر از روحیه اعتقادی بالایی برخوردار بوده و شهر بوشهر با توجه به ظرفیت های بسیار بالایی که دارد باید از همه این ظرفیت ها برای توسعه و پیشرفت شهر استفاده کند.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شوراهای شهر و روستا باید برای مردم تجلی بخش امید باشند اظهار داشت: شورا باید در نزدیکترین وضعیت با مردم در ارتباط بوده و خدماتی را که به آنها ارائه می کنند حل کننده مشکلات مردم باشد.

برای توسعه بوشهر یک افق بلند داشته باشیم

وی با بیان اینکه شوراها می توانند بالاترین خدمت را به مردم ارائه دهند تصریح کرد: باید برای توسعه بوشهر یک افق بلند داشته تا بتوانیم مشکلات سطح شهر را حل کنیم.

جمیری اظهار داشت: باید برای رسیدن بوشهر به جایگاه والای خود نهایت استفاده از فرصت‌های موجود برده و زمینه را برای هرچه بهتر شدن شرایط مهیا کنیم.

نماینده مردم بوشهر، گناوه و دیلم در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: امید داریم نگاه فعلی مسئولین کشوری به بوشهر عوض شده و با نگاه دقیق‌تر و جامع‌تری بوشهر را ببینند در این صورت وضعیت تغییر می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *