شنبه، ۰۴ مرداد ۹۹ - ۱۰:۵۸
نگهداری از آووکادو

یک کاربر در شبکه اجتماعی تیک تاک ترفندی را برای نگهداری از آووکادو ارائه کرده که بسیاری از او بابت این خلاقیت که…

یک کاربر در شبکه اجتماعی تیک تاک ترفندی را برای نگهداری از آووکادو ارائه کرده که بسیاری از او بابت این خلاقیت که منجر به سالم ماندن این میوه می شود تشکر کرده اند.

شبکه ی اجتماعی تیک تاک به مخزن ترفندها و ایده هایی تبدیل شده که می توانند زندگی را راحت تر کنند. یکی از کاربران این شبکه اجتماعی اخیراً ترفندی برای نگهداری از آووکادو به اشتراک گذاشته که در فضای مجازی در حال دست به دست شدن است و طرفداران زیادی پیدا کرده. این ترفند اما به چیزی جز مقداری آب و یک ظرف نیاز ندارد.

ویدئوی این ترفند تا به امروز بیشتر از ۸۰ هزار بار به اشتراک گذاشته شدن است و کاربر تیک تاک در آن توضیح می دهد که آووکادوی برش خورده را چطور می توان نگهداری کرد که قهوه ای نشود.

این ترفند به این ترتیب است:

برای تازه نگه داشتن میوه ی آووکادو نیازی به نگهداری آن به صورت کامل و برش نخورده نیست و اگر آووکادوی خود را برش زدید لازم نیست نگران قهوه ای شدن آن باشید.

به جای گذاشتن آووکادوی برش خورده در کیسه ی پلاستیکی یا پیچیدن آن در فویل آلومینیومی، کافی است یک ظرف تمیز را از آب پر کنید و آووکادو را از قسمتی که برش خورده در آب بگذارید.

نگهداری از آووکادو

نگهداری از آووکادونگهداری از آووکادو

 

آووکادو را تا هر زمان که نیاز است، حداکثر ۲۴ ساعت بگذارید در آب بماند.

این کاربر تیک تاک بعد از اجرای ترفند خود ویدئوی دیگری هم منتشر کرد تا نتیجه ی کار را هم با کاربران دیگر به اشتراک بگذارد.

نگهداری از آووکادو

 

نگهداری از آووکادو

در ویدئوی دوم او آووکادو را بعد از ۲۴ ساعت گذاشتن در آب، از ظرف بیرون می آورد.

نتیجه عالی است و سطح قسمت گوشتی آووکادو کاملاً سبز و پف کرده است و آماده ی خوردن به نظر می رسد.

کاربران زیادی از این ترفند ابداعی به هیجان آمده و از خالق ویدئو تشکر کرده اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.