یکشنبه، ۰۱ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۰

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی بامداد امروز یکشنبه تیم های بوسنی و نیجریه…

به گزارش خبرنگار مهر، در ادامه دیدارهای مرحله مقدماتی بیستمین دوره مسابقات فوتبال جام جهانی بامداد امروز یکشنبه تیم های بوسنی و نیجریه در ورزشگاه پانتانال شهر کوئیابا به مصاف هم رفتند که در پایان تیم ملی نیجریه برابر حریف اروپایی خود به برتری یک بر صفر دست پیدا کرد.

در این دیدار تیم ملی نیجریه برتر از حریف خود ظاهر شد و علاوه بر گلی که در دقیقه 29 پیتر اودم وینگی وارد دروازه بوسنی کرد، موقعیت های دیگری هم داشت که نتوانست از آنها استفاده کند. نیجریه با این پیروزی 4 امتیازی شد و بعد از آرژانتین در رده دوم گروه  F قرار گرفت.

در این گروه تیم ملی فوتبال ایران با یک تساوی و یک شکست با یک امتیاز در رده سوم قرار دارد و تیم ملی فوتبال بوسنی نیز بدون امتیاز در رده چهارم قرار دارد و از دور مسابقات حذف شد. در آخرین روز از مرحله مقدماتی این گروه روز 4 تیرماه ایران به مصاف بوسنی خواهد رفت و نیجریه و آرژانتین هم به مصاف هم خواهند رفت. 

تیم ملی فوتبال ایران در شرایطی به مرحله بعدی صعود خواهد کرد که نیجریه تنها برابر آرژانتین شکست بخورد و شاگردان کی روش حریف خود را شکست دهند. نیجریه با یک تساوی برابر آرژانتین به همراه این تیم راهی مرحله بعد خواهد شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.