جمعه، ۲۰ تیر ۹۳ - ۰۹:۳۳

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام هراتی مطلق در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ازنا با تبریک ولادت امام حسن مجتبی…

به گزارش خبرنگار مهر، حجت الاسلام هراتی مطلق در خطبه های این هفته نماز جمعه شهرستان ازنا با تبریک ولادت امام حسن مجتبی (ع) بر غنیمت شمردن فرصت بهره مندی از فیوضات شب های قدر تاکید کرد.

وی با اشاره به بیانات مقام معظم رهبری در دیدار با مسئولان نظام اظهار داشت: جنگ تحمیلی، تهاجم فرهنگی و تحریم اقتصادی از جمله راهبردهایی است که آمریکا و هم پیمانانش برای ضربه زدن به نظام مقدس اسلامی به کار گرفته و در آن ها شکست خورده اند.

امام جمعه ازنا با اشاره به تهدیدات نظامی آمریکا و رژیم صهیونیستی در سال های اخیر بیان داشت: آنها به خوبی می دانند که حمله نظامی به ایران مقرون به صرفه نیست چرا که ایران اسلامی به اوج علم و اقتدار رسیده است.

وی با  بیان اینکه داعش گروهی تروریستی و دست نشانده در منطقه است که سرکرده آن در موساد آموزش دیده است افزود: این گروه تروریستی برای غفلت از جنایات رژیم صهیونیستی در منطقه به وجود آمده است.

حجت الاسلام هراتی مطلق با اشاره به جنایات اسرائیل و به خاک و خون کشیده شدن مردم غزه از سکوت مجامع بین المللی و کشورهای منطقه در برابر این جنایات انتقاد کرد و خواستار اقدام فوری برای توقف این جنایات شد.

وی با اشاره به روز عفاف و حجاب خواستار اجرای قوانین و سیاست های عفاف و حجاب در ادارات دولتی و جامعه شد و تصریح کرد: مردم نیز با انجام فریضه امر به معروف و نهی از منکر باید وظیفه خود را انجام دهند.

امام جمعه ازنا در بخش پایانی خطبه دوم با اشاره به افتتاح کارخانه داروسازی بایر افلاک خواستار شفاف سازی در روند استخدام نیروهای این کارخانه شد.

وی با بیان اینکه متاسفانه شنیده می شود برخی افراد از شهرهای دیگر در این کارخانه به کار گرفته شده اند عنوان کرد: با توجه به وجود جوانان بیکار و متخصص در شهرستان ازنا شایسته نیست در این کارخانه نیروهای غیر بومی به کار گرفته شوند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *